І знову “Житомиргаз”: безкоштовно встановлені лічильники “матають” куби

І знову "Житомиргаз": безкоштовно встановлені лічильники "матають" куби
І знову “Житомиргаз”: безкоштовно встановлені лічильники “матають” куби
Сьогодні, 11:06

“Житомиргаз” продовжує “дивувати” людей, як не черги біля офісів, так подвійні тарифи за використання газу, але, виявляється, і це ще не все.

До редакції сайту “Житомир-Онлайн” звернулася житомирянка Алла Осадчук, яка розповіла про те, що безкоштовно встановлений лічильник намотує куби швидше.

Нагадаємо, що, відповідно до Закону України «Про обов’язкове встановлення газових лічильників у квартирах та приватних будинках», облік споживання природного газу у квартирах і будинках, де газ використовують для підігріву води та приготування їжі (де є колонки), газ необхідно ввести з 1 січня 2016 р., а в помешканнях, де газ підведений тільки до газових плит, – з 1 січня 2018 р. Керуючись цим законодавчим документом, працівники газової служби першочергово встановлюють безкоштовні лічильники в тих оселях, де є газові колонки.

Такою виявилася і квартира житомирянки. У день встановлення лічильника жінка щиро раділа, вона була впевнена, що платитиме менше, аніж раніше. Та вийшло навпаки…

  У селі на Житомирщині поховали рештки 37 невідомих воїнів РСЧА. ФОТО

Що робити з лічильниками, які встановили безкоштовно, і матають куби як скажені? Як з цим боротися?”, – поцікавилась житомирянка.

Крім цього інші місцеві жителі нарікають на погане обслуговування, недостатню кількість працівників та телефони, які ніколи не працюють!

Джерело статті: Житомир-Онлайн