В Ощадбанку чоловіку не віддали “Картку житомирянина”, бо мають умови

В Ощадбанку чоловіку не віддали "Картку житомирянина", бо мають умови
В Ощадбанку чоловіку не віддали “Картку житомирянина”, бо мають умови
Сьогодні, 12:00

“Картка житомирянина” – це універсальна банківська картка, яка є своєрідним “паспортом житомирянина”. На ній зазначається прізвище та ім’я власника і його фотографія. З нею буде забезпечено доступ до додатків (функцій), пов’язаних із наданням соціальної підтримки та інших міських сервісів і послуг.

Багато житомирян кинулись оформлювати такі картки, сподіваючись на пільги, але, як виявилось, забрати її не так і просто.

Прийшло смс з Ощадбанку, що карта житомирянина уже в відділенні, пішов забирати. У відділенні банку сказали дадуть тільки, якщо буду получати через їх банк заробітну плату. Я отримую заробітну плату в іншому банку і не хочу обслуговуватися в їх банку. Карту житомирянина не дали, хоч вона вже готова лежить в відділенні. Звернувся в центральне відділення Ощадбанку, там теж сказали, що не дадуть карту житомирянина, якщо не буду в їхньому банку отримувати заробітну плату“, – розповів Сергій Пташник.

  Налоги на паи: бой с тенью или "отжим" земли у населения

Більшість житомирян переконані, що ніяких особливих пільг картка не дає, і оформивши, потім, на умовах Ощадбанку, відмовились забирати.