Сьогодні у Житомирі відбудеться акція «200 днів брехні»

Сьогодні у Житомирі відбудеться акція «200 днів брехні»
Сьогодні у Житомирі відбудеться акція «200 днів брехні»
Сьогодні, 07:29

Сьогодні у Житомирі під будівлею житомирської облдержадміністрації пройде всеукраїнська акція «200 днів брехні».

Її проведуть ПП «Національний Корпус», ГО «Основа Майбутнього», ГО «Ветеранське Братерство», ГС «Ветерани російсько-української війни”, ГО “Атошник”, Рух Ветеранів України та інші патріотичні й ветеранські громадські організації.

Акція пройде з 12.00 до 13.00. Приблизна кількість учасників – 50 чоловік.

Причиною акції є більше ніж піврічне утримання Юлії Кузьменко та Андрія Антоненка (підозрюваних у вбивстві журналіста Павла Шеремета). Місяць тому слідство змінило підозри трьом фігурантам справи про вбивство журналіста Павла Шеремета: медсестрі Яні Дугарь, дитячому хірургу Юлії Кузьменко і музиканту Андрію Антоненку (Ріфмастер). Всі вони військові та ветерани російсько-української війни. Двоє останніх з грудня перебувають у СІЗО. За версією обвинувачення, вони заклали вибухівку під машину журналіста. Але якщо раніше Кузьменко підозрювали в тому, що вона натиснула на спусковий механізм, то тепер цю підозру зняли. Докази слідства проти підозрюваних майже всі спростовуються та не підтверджуються масою фактів, а інші що залишились представляють собою маніпуляції слідства. Таким чином справа вбивства Павла Шеремета фальсифікується низкою органів державної влади, утримуючи в СІЗО та підозрюючи в ній невинних громадян, чим показує власну некомпетентність й корумпованість.

  Українських користувачів ВКонтакте будуть ставити на облік у поліцію

Акція спрямована на привернення уваги керівництва країни та області до беззаконня у розслідуванні у справі вбивства Павла Шеремета та злочинних дій по цій справі посадових осіб нац. поліції, прокуратури та суду.

Джерело статті: Житомир-Онлайн