У Малині депутати висловили недовіру нардепу від “Слуги народу”, яка нічого не зробила, аби зберегти район

У Малині депутати висловили недовіру нардепу від "Слуги народу", яка нічого не зробила, аби зберегти район
У Малині депутати висловили недовіру нардепу від “Слуги народу”, яка нічого не зробила, аби зберегти район
Сьогодні, 09:58

У місті Малин Житомрської області відбулася позачергова сесія міськради, на якій обранці висловили недовіру народній депутатці від “Слуги народу” Тетяні Грищенко, які нічого не зробила, аби зберегти район.

Про це повідомив Віктор Антоненко.

3 липня відбулась позачергова сесія Малинської міської ради, на якій депутати одноголосно висловили недовіру народному депутату по 66 округу Тетяні Грищенко і розпочата процедура відкликання за всіма правилами. Повністю згоден з депутатами, вона навіть пальцем неповорухнула, щоб зберегти Малинський район, дбає лише про власні інтереси, такого депутата ще світ небачив“, – наголосив житель Малина.

На сайті ЄДРД, у декларації за 2019 рік, нардепша Тетяна Грищенко вказала, що з березня 2007 року вона має житловий будинок в Малині, площею 54,6 м2 та в управління справами апарату Верховної Ради України отримала 140 тис. 845 грн. в окружній виборчій комісії з виборів президента України по територіальному округу 66 вона отримала 2922, гонорари під час виборів – у сумі 15 тис. 651 грн. Додаткове матеріальне благо від партії “Слуга народу” у сумі 17513 грн.

Джерело статті: Житомир-Онлайн
  Бердичівський боксер став бронзовим призером міжнародного турніру. ФОТО