Не пора ли Саакашвили домой, в реформированную им систему?

Не пора ли Саакашвили домой, в реформированную им систему?
Не пора ли Саакашвили домой, в реформированную им систему?
Сьогодні, 17:17

Это будет лучше, чем насаждать в Украине внешнее управление

Саакашвілі відповів на заяву Ради суддів України.
Мовляв , він буде реформувати судову систему в Україні усерівно, бо показав хороші реформаторські результати в Грузії !
Я знову наполягаю, цьому політичному туристу пора! Пора додому, де його чекає від реформовані ним і правоохоронна, і судова, і головне, вже тепер – пенітенціарна системи для відбування покарання за вчинення кримінального злочину. Видається, було б правильним йому на власному досвіді у державі , президентом якої він був, довести , що він таки реформатор! Не боятися! Не займатися крутійством! А сміливо довести свою невинуватість у ефективному грузинському суді! Не розумію, чого він сам себе з своєі Батьківщини відправив у екзиль?
А насадити у судівські кріслаУкраїни іноземців всупереч Конституціі України – це не реформа! Це дійсно розширення меж іноземного керування країною!
Судовій , власне, владі України порадила б займати більш принципову конституційно – правову позицію, якщо хочете не шептатися між собою, що Ви є влада, а дійсно нею бути ! Боронити права людей , діяти як належить у кожній конкретній судовій справі і у загальних питаннях власного функціонування , а не загравати з владою своїми ніжними, обережними заявами!
Я , як людина, яка добре знається на українських проблемах правосуддя , як колишній член Венеційської комісії, готова спрямувати системну роботу саме судовоі влади з питань забезпечення належного рівня правосуддя в Україні , запровадження ефективних судових процедур, тощо ! У разі Вашої потреби , переконана, не тільки я, а й багато з інших фахових людей, організується у цьому ж руслі. Потрібна наша внутрішня справжня і відверта розмова, аналіз реального стану судоустрою у державі, процесу здійснення правосуддя!
Без пустого популізму та спішки, які , як загально відомо в Україні потрібні лише в окремих випадках:)).
Сьогодні потрібен реально інший підхід до збереження наших державних інституцій, нарешті зрозумійте це !!!

  МУЗІКА. Rupa & the April Fishes ~ Maintenant

Автор статті: Марина Ставнийчук