Суд у Бердичеві на 17 тис. грн оштрафував чоловіка під час карантину

 Суд у Бердичеві на 17 тис. грн оштрафував чоловіка під час карантину
Суд у Бердичеві на 17 тис. грн оштрафував чоловіка під час карантину
Сьогодні, 12:18

На 17 тисяч гривень Бердичівський міськрайонний суд нещодавно оштрафував жителя смт. Гришківці за торгівлю ковбасними виробами під час карантину без засобів індивідуального захисту.

Як повідомляє Підслухано в Бердичеві. Встановлено… з посиланням на пресслужбу Бердичівського суду, матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності 50-річного чоловіка надійшли до суду від поліції Вінниччини, пише Бердичів. Біз.

Будучи працівником бердичівського підприємства з виробництва ковбасних виробів, він у березні цього року обабіч дороги в селі Козятинського району продавав продукцію із автомобіля «Газель», не маючи належних засобів індивідуального захисту. Дії «продавця» органом досудового слідства було кваліфіковано за частиною 1 статті 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей). На суді свою причетність до інкримінованого діяння чоловік не заперечував, розповів, що знав про встановлення карантину і відповідних обмежень. Однак, беручи до уваги складні умови життя населення, справді кожного вівторка їздив до села сусідньої області, де здійснював продаж ковбасних виробів безпосередньо з буди автомобіля“, – йдеться на сайті.

  Як у Житомирі затримували водія, який ледь не збив дитину на пішоходному переході. ФОТО. ВІДЕО

Заслухавши пояснення, дослідивши надані докази й проаналізувавши їх з точки зору належності, достовірності та взаємозв’язку, суд дійшов висновку про доведеність чоловікової вини в тому, що він під час дії карантину не дотримався вимог, передбачених статтею 29 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” та пунктом 3 частини 1 Постанови Кабінету Міністрів №215, отже вчинив правопорушення, передбачене частиною 1 статті 44-3 КУпАП.

При накладенні адміністративного стягнення було враховано характер вчиненого, особу порушника, ступінь його вини, майновий стан, ставлення до скоєного тощо.

Тож, з метою виховання й запобігання вчиненню нових правопорушень, суд вважав за необхідне застосувати до чоловіка мінімальне з передбаченого санкцією ч. 1 ст. 44-3 КУпАП стягнення – штраф у розмірі однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що в грошовому еквіваленті складає 17 000 гривень.

Протягом 10-денного терміну постанову суду можна оскаржити у Житомирському апеляційному суді.