Яка ти відьмочка за місяцем народження?

Яка ти відьмочка за місяцем народження?
Яка ти відьмочка за місяцем народження?
Сьогодні, 14:13

СІЧЕНЬ. ВІДЬМА ДОРІГ
Січень – місяць суворий. У цей час природа спить, скута крижаним покривалом. Такі й січневі відьми. Ці красуні завжди стримані, стежать за своїми словами і жестами. Розтопити серце крижаної королеви не просто! На сторожі її спокою без утоми стоїть холодний розум. Відьма Доріг не знає безвихідних ситуацій, вона завжди знайде вірний шлях, покладаючись на своє чаклунське чуття. Її магія – це магія перехресть. Її обожнює Лісовик. Вона в хороших стосунках з Домовиками. Відьмі Доріг особливо вдаються змови на відкриття грошових каналів, любовні привороти і пошук зниклих людей і предметів.

ЛЮТИЙ. ВІДЬМА ВІТРУ
Її стихія – це всілякі перешіптування і наговори. Бойова магія – теж з її арсеналу. Вроки, наведені лютневою відьмою Вітру, практично неможливо зняти. Однак, такі особистості – добрі і тихі. Творити капості їм не властиво. Але все ж не варто випробовувати долю і злити відьму Вітру. У гніві вона здатна нанести на кривдника справжній ураган нещасть. Їй підкоряється вся повітряна стихія. Тому вона без проблем може викликати дощ, нагнавши хмари, або розігнати літню спеку легким подувом вітру. Приручити і одомашнити відьму Вітру дуже складно. Але вже якщо комусь вдалося підкорити її серце, тому вона стане вірною супутницею довіку.

БЕРЕЗЕНЬ. СОНЯЧНА ВІДЬМА
Березень – місяць перетворення природи і один з найбільш непередбачуваних в році. Він може щодня радувати теплим весняним сонечком, а може злитися, посилаючи на землю люту холоднечу. Точно такі ж і Сонячні відьми. Вони – люди настрою. Їхня сила – обрядова магія, заклинання, сільські ворожіння. Сонячні відьми добре ладнають з дітьми. Одним дотиком вони здатні заспокоїти дитину. Малюки обожнюють їхні колискові. У коханні ці відьми ніколи не користуються своїми здібностями. Та й їм це не потрібно робити. Сонячні відьми неймовірно привабливі і харизматичні.

  У Новоград-Волинському 17-річного хлопця звинувачують у вбивстві та розбійному нападі

КВІТЕНЬ. ВОГНЯНА ВІДЬМА
Квітнева Відьма – це еталон класичної відьми. Вона навіжена і дуже волелюбна. Уперта і настирна, вона готова за будь-яку ціну отримати бажане. Для неї не існує слова «ні». Такий характер визначає і магічні здібності квітневої відьми. Їй подобаються агресивні види чаклунства. Не гребує чорними ритуалами і приворотами. Вогняна відьма вміє ставити непробивний захист на себе або будь-яку іншу людину. При належному розвитку здібностей, вона може «випалювати» серйозні недуги. Ось тільки допомога Вогняної Відьми завжди агресивна, навіть якщо вона несе благо на 100%.

ТРАВЕНЬ. ВІДЬМА ГРОЗИ
Травневі відьми, мабуть, найбільш дружелюбні серед усіх. Вони приємні в спілкуванні, розумні і дуже привабливі зовні. Відмінною особливістю таких відьом є «котячий» погляд. Відьма Грози володіє яскравою зовнішністю – побачивши її один раз, не забудеш ніколи. Відьмі Грози підвладні незначні сили небесного вогню. Вона управляє блискавками і невидимими електричними нитками. Відьма Грози може не тільки передбачати долю, але і корегувати її. Вона вміє розмовляти з духами. Закляття, виклики і відчитування – ось у чому особливо сильна відьма Грози.

ЧЕРВЕНЬ. ЛІСОВА ВІДЬМА
Червень – місяць літнього сонцестояння, місяць тепла і зелені. Червневі відьми від часу свого народження і до глибокої старості залишаються квітучими і прекрасними. Вони чудові травниці і готують по-справжньому чарівні еліксири, настоянки та мазі. Їхнє зілля може перетворити на принцесу навіть жабу, а також підняти з ліжка тяжкохвору людину. Проте є ї зворотний ефект – Лісові відьми дуже мстиві. Негативні емоції в десятках разів збільшують їхню магічну силу, і тоді тільки диво може врятувати кривдника.

  "За 5 хвилин" новий мер Бердичева проти закриття шкіл на карантин

ЛИПЕНЬ. ВІДЬМА ЗАПОВІДНИХ ТРАВ
Липень – найспекотніший місяць року. Відьми, народжені в липні, такі ж пристрасні і гарячі. Вони володіють істинно чарівним голосом. Його оксамитовий тембр заманює і чарує. Відьма Заповідних трав любить заглядати в майбутнє і минуле. Кришталева куля або водна гладь – ось те, що беззаперечно покаже їй «все, що було» і «все, що буде». Відьма Заповідних трав має хороші стосунки з Русалками і Кікіморами. Останні потай допомагають своїй Відьмі. Можуть підкидати гроші, речі або зіштовхувати з потрібними людьми. А ще вони, звичайно, показують дорогу до скарбниці природної мудрості. Вона використовує рослини для обрядової магії, талісманів.

СЕРПЕНЬ. ВІДЬМА ОХОРОННИЦЯ КЛЮЧІВ
Кажуть, що серпень – це місяць зорепаду. Відьма, народжена в серпні, якраз і є однією з цих зірочок, що впали. Серпнева відьма зберігає ключі від джерел магічних сил. Вона вміє концентрувати власну і чужу енергетику, пробуджуючи надприродні здібності людини. Однак є й зворотний бік такого дару. У пориві гніву Охоронниця ключів може і прихопити здоров’я, удачу і життєву енергію кривдника. Берегині ключів стримані, але дуже мстиві. Вони не вміють прощати.

ВЕРЕСЕНЬ. ОЗЕРНА ВІДЬМА
Озерні відьми, як не дивно, воду недолюблюють. У цьому вони схожі на представників сімейства котячих. Та й зовні Озерна відьма – викапана кішка. Вона ніжна, граціозна, неймовірно симпатична. При цьому – дуже небезпечна. Озерній відьмі доступні будь-які ритуали і змови, в яких так чи інакше використовується вода. Крім того, така відьма вміє викликати Русалок. Обожнює гірський кришталь і діаманти. Бавиться хіромантією і астрологією. Але найбільше їй подобається спілкування з духами і потойбічним світом.

  Комедія абсурду: міська влада скасувала День Житомира – але вигадала для Сухомлина «День житомирянина»

ЖОВТЕНЬ. ВІДЬМА, ЩО РОЗМОВЛЯЄ З ДУХАМИ
Жовтневі відьми – це провідники між нашим світом та безліччю паралельних. Вони самі живуть у двох реальностях. Багато з них дуже довго не усвідомлюють своїх магічних здібностей, поки лецем до лиця не зіткнуться з незвіданим. Говорять з духами, бачать віщі сни, в яких вони подорожують іншими реаліями. Також можуть легко переміститися в інший світ і в стан неспання. Зовні це виглядає так, ніби вони на мить застигли, а потім знову прокинулися. Їхня Сила – це магія тварин, шаманство і спіритизм. Не цураються такі відьми і чорної магії. Правда, використовують її не для шкоди, а для здобуття необхідної інформації.

ЛИСТОПАД. КАМ’ЯНА ВІДЬМА
Листопадові відьми – це любительки розкоші. У них особливо добре виходять ритуали і змови на залучення фінансового добробуту. Вони – майстри виготовлення грошових талісманів. Кам’яних відьом можна назвати: «вченими чаклунської спільноти». Вони вивчають стародавні трактати і складають власні, цікавляться джерелами магічної енергії і розкладають на складові змови і ритуали. А ще Кам’яні відьми люблять «працювати» з мінералами. Обожнюють ритуальну магію і пишні чаклунські церемонії.

ГРУДЕНЬ. ПУСТЕЛЬНА ВІДЬМА
Пустельна відьма – це тиха, спокійна натура. Вона не любить метушні та поспіху. Тому їй особливо вдається варити зілля і складати багатокомпонентні еліксири. Уміла вона і в рунічній магії, травництві і знятті найстрашніших прокльонів. Добре вміє лікувати. Їй подобається так звана сільська магія. Принципово не займається любовною магією, вважаючи подібне нісенітницею і марнуванням часу, але привороти знімає легко.