Який чорт тягне Бунечка за язика?

Який чорт тягне Бунечка за язика?
Який чорт тягне Бунечка за язика?
Сьогодні, 18:26

У своєму виступі 6 липня ц.р. стосовно ситуації навколо можливості предачі в оренду КНП «Житомирський центр крові» голова Житомирської обласної адміністрації зазначив, що пропозиція від потенційних інвесторів надходила до Житомирської ОДА і до Житомирської обласної ради.

Мабуть Віталій Бунечко на 100 % впевнений у своїх підлеглих, які без його відома жодних дій із передачею Центру крові в оренду не вчинили б. Але стосовно апарату Житомирської обласної ради такої впевненості губернатор Житомирщини висловити не може. Більше того, якраз 6 липня під час засідання депутатської комісії з питань законодавства, правопорядку та боротьби із корупцією голова Житомирської ОДА сказав, що «після 25 жовтня 2020-го року, апарат у багатьох кабінетах Житомирської обласної ради буде докорінно змінений».

Тобто, Віталій Бунечко впевнений, що на виборах до Житомирської обласної ради у жовтні 2020-го року переможуть ті політичні сили, які не мають представництва у нинішньому складі Житомирської обласної ради. Наскільки обгрунтована і, взагалі, чи має логіку твердження губернатора Житомирщини про майбутню конфігурацію обласної ради, сказати важко.

  МУЗІКА. Ottawan - Hand's up 2002

Однак губернатора можна зрозуміти двозначно : або ж він впевнений у тому, що у складі Житомирської обласної ради утвориться монобільшість із депутатів «Слуги народу», або ж до числа депутатів, на думку Віталія Бунечка, оберуть представників тих партій, яких сьогодні взагалі немає у складі нинішньої облради.

Який чорт тягне Бунечка за язика?

Найцікавіше, що подібні «перспективні» вислови та прогнози у виконанні голови Житомирської ОДА В.І.Бунечка у жовтні чи на початку листопада 2020-го року взагалі ніхто й не згадає. По – перше, невідомо, чи втримається губернатор Житомирщини на своєму «містку» до 25 жовтня 2020-го року. Ну, а , по- друге, вже сьогодні відомо, що більшість депутатів Житомирської облради знову збираються балотуватися до її нового складу, але під знаменами нових та інших партій.

Так , наприклад, відомо, що депутати нинішньої каденції від «Самопомочі» спробують виборчого «щастя» пі прапорами партії «Голос». Депутати від «Європейської солідарності» (раніше «Блок Петра Порошенка») підуть на вибори під прапорами «Нашого краю». І таких нових партій і «блоків» у жовтні 2020-го року буде чимало. Звісно ж, Житомирська обласна рада поповниться новими партіями.

  В киевском морге перепутали тела двух женщин. По ошибке было кремировано одно тело. ВИДЕО

Але це зовсім не означає, що вона вщент змінить свої обличчя та персоналії. Ну, і наостанок – про керівництво і про апарат Житомирської обласної ради після виборів. Воно ж, звісно, буде новим. Апарат, як правило одразу і докорінно не міняють. Втім, можливо восени нас чекають досі незвідані новації і у процесах набору адміністративно – чиновницького персоналу. Хоча, скільки вже можна? І чи – буде толк?