Жителі селища Гуйва жаліються на неякісне водопостачання

Жителі селища Гуйва жаліються на неякісне водопостачання
Жителі селища Гуйва жаліються на неякісне водопостачання
Сьогодні, 21:07

До редакції “Житомир-онлайн” звернулась жителька багатоповерхівки селища Гуйва.

Жінка вкрай занепокоєна проблемою неякісного водопостачанння, як і всі жителі будинків.

Люди не знають як бути, оскільки довгий час з боку влади ігноруються будь-які звернення жителів.

У селищі час від часу відсутнє водопостачання й майже постійно маленький тиск води. Дуже часто через це немає можливості навіть помити посуд, не говорячи про інші потреби.

Зараз включила воду й спостерігаю дуже маленький тиск, колонка взагалі не запалюється. Ситуація з водою особливо критична влітку. Я думаю це пов’язано з приватними новобудовами, оскільки їх власники використовують воду Житомирводокану для басейнів, фонтанів, поливань газонів тощо. Приватні будинки підключені до цетрального водовідведенння й до нас вода мало потрапляє. З цією проблемою ми неодноразово звертались до Новогуйвінської селищної ради та ВЖРЕКП, які наголошували з’ясовувати цю проблему з Житомирводоканалом. Вони пояснють це тим, що ми платимо за послуги Житомирводоканалу, а Новогуйвінська селищна рада та ВЖРЕКП ніякого відношення до цього не мають.” – розповідає жителька селища Гуйва Віра Григорівна.

  На Житомирщині у квітні-червні у війська призвуть 546 людей

Віра Григорівна також розповідала як неодноразово зверталася до Житомирводоканалу на що їй відповідали з’ясовувати це питання з ВЖРЕКП оскільки ймовірно це він перекриває водопостачання тощо.

Ми поспілкувалися з директором КП “Житомирводокал” Андрієм Нікітіним про проблеми з водопостачанням. На диво директор не володіє інформацією про таку ситуацію в селищі Гуйва.

Для того, щоб якісно прокоментувати водопостачання селища Гуйва потрібно розуміти коли мешканці недоотримують воду. З Гуйвою насправді дуже різна ситуація. Що стосується приватних забудов ми ввели додатково поливний сезон, щоб стимулювати приватні сектори встановлювати лічильники та не витрачати багато води. Контролювати приватні будинки де не встановлені лічильники неможливо, тому ми робимо такі міри. Проблема велика, але я впевненй що поступово ми вирішимо її.” – пояснив директор Житомирводоканалу Андрій Нікітін.