Житомирська «СіЧ» обирала делегатів до столиці

Житомирська «СіЧ»  обирала делегатів до столиці
Житомирська «СіЧ» обирала делегатів до столиці
Сьогодні, 17:17

У Житомирі, у день свята Івана Купала, відбулася партійна конференція Житомирської обласної організації політичної партії «Сила і честь» (СІЧ).

Конференція проходила напередодні позачергового зїзду партії «Сила і честь», який 9 липня 2020-го року відбудеться у Києві. Делегатами з’їзду від Житомирської обласної партійної організації «СіЧі» обрано Івана Кулака – голову Житомирської обласної організації партії «Сила і честь» та Любов Цимбалюк – голову Житомирського міського осередку партії «СіЧ».

На конференції відзначалося, що наразі обласна партійна організація має у своїх рядах понад 200 партійців, а осередки «Січі» утворені і діють у 19 адміністративних районах Житомирщини із 23-х.

Окрім того, соціологічні дослідження, проведені на початку червня поточного року на Житомирщині, засвідчили постійно зростаючий рейтинг партії «Сила і честь», яку очолює Ігор Смешко.

Можна лише зауважити, що упродовж весни і початку літа нинішнього року лише три партійні організації, зареєстровані на Житомирщині, демонструють динаміку зростання власного рейтингу у середовищі виборців. Окрім вище згаданої організації партії «Сила і честь», додають у показниках підтримки серед населення Житомирщини місцеві організації «Європейської солідарності» та партії «Наш край».

Житомирська «СіЧ»  обирала делегатів до столиці
  У Житомирі чоловік повідомив про спробу викрасти його авто, поліцейські затримали "діячів"

Джерело статті: Житомир-Онлайн