У Житомирі лише 12 випускників здавали ЗНО з німецької та французької

У Житомирі лише 12 випускників здавали ЗНО з німецької та французької
У Житомирі лише 12 випускників здавали ЗНО з німецької та французької
Сьогодні, 12:32

В Україні триває проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Вчора, 6 липня, у Житомирі на базі ЗОШ №7 І-ІІІ ступенів імені В.В. Бражевського відбулося тестування з двох іноземних мов: німецької та французької. У зовнiшньому незалежному оцiнюваннi взяли участь 12 випускників 11-их класів закладів загальної середньої освіти, підпорядкованих департаменту освіти міської ради.

Про це 7 липня повідомляє пресслужба Житомирської міської ради.

За інформацією департаменту освіти міської ради, скарг від батьків, учасників ЗНО щодо порушень процедури проходження ЗНО не надходило. Пункт проведення ЗНО відповідав вимогам протиепідемічних заходів під час адаптивного карантину.

Довідково: тести з німецької, французької та іспанської мов мають схожу структуру, кожен з них містить 59 тестових завдань, на виконання яких учасникам було відведено 150 хвилин. Результат виконання завдань всього тесту буде зараховуватись як державна підсумкова атестація (за вибором випускника) для учнів, які вивчали предмет на профільному рівні, а також буде використовуватися під час прийому до закладів вищої освіти України. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту – 72 тестові бали.

Результати тестування розміщуватимуться на інформаційних сторінках учасників ЗНО:

  АНЕКДОТ ДНЯ!

з математики, фізики – не пізніше 17 липня 2020 року;
з української мови та літератури, історії України, іноземних мов та біології – не пізніше 25 липня 2020 року;
з географії та хімії – не пізніше 29 липня 2020 року.

Нагадаємо: сьогодні, 7 липня, в України проходить ЗНО з англійської мови.