У Житомирі представили нового головного тренера футбольного клубу “Полісся”

У Житомирі представили нового головного тренера футбольного клубу "Полісся"
У Житомирі представили нового головного тренера футбольного клубу “Полісся”
Сьогодні, 15:52

7 липня на Центральному стадіоні Житомира представили нового тренера житомирського футбольного клубу “Полісся”. Новим тренером клубу став кращий бомбардир чемпіонату України 2001-2002 років Сергій Шищенко.

44-річний Сергій Шищенко – у минулому нападник низки українських футбольних клубів та національної збірної України, кращий бомбардир чемпіонату України 2001-2002 років. Завершив кар’єру гравця наприкінці 2009 року, після чого став футбольним тренером. Був головним тренером донецького “Металурга”, кам’янської “Сталі”, чернівецької “Буковини”, юнацької команди донецького “Шахтаря” та футбольного клубу “Миколаїв”.

На представленні Сергій Шищенко розповів, що в “Поліссі” ставить собі за мету організувати гру, побудовану на балансі атаки та оборони:

“На початку своєї тренерської кар’єри я визначився, що хочу грати в сучасний футбол, заснований на сучасних тенденціях. Можу чесно сказати, що я люблю атакувати, люблю грати в комбінаційний футбол, який так подобається глядачам. Є різні тактичні моменти: хтось обороняється весь час, грає на контратаках. Я люблю, щоб був баланс. Тобто, ми повинні і атакувати, розуміючи, як саме ми атакуємо, і оборонятися. Той футбол, в який ми будемо грати, це, з одного боку, ризик. Але ми будемо грати так, щоб цей ризик мінімізувати. Кожен гравець на футбольному полі розумітиме, як ми будемо оборонятися, якщо ми атакуємо. Тому що можна оборонятися, але провалитися десь в атаці. Я хочу, щоб був баланс і щоб ми розуміли, як ми атакуємо і як ми обороняємося”.

Та головне своє завдання Сергій Шищенко, з його слів, вбачає у результативності гри команди:

  Депутати прийняли бюджет Житомирської області на 2021 рік

“Я навіть не переймаюся з цього приводу, тому що розумію свою роботу. Думаю, що з часом вам гра буде подобатися. Найголовніше: сподіваюся, що потихеньку, поступово вона буде приносити результат і буде радувати вас. Я знаю, як тут люблять футбол. Шкода, що з цією ситуацією (з коронавірусом – ред.) ігри будемо починати без власної підтримки. Та я думаю, що підтримка все одно буде поруч, якщо ми на цей стадіон їздимо, то ми будемо її відчувати”.

Джерело статті: suspilne.media