Бердичівські продавці продовжують потрапляти під приціл поліції

Бердичівські продавці продовжують потрапляти під приціл поліції
Бердичівські продавці продовжують потрапляти під приціл поліції
Сьогодні, 17:34

Знову черговий протокол про адміністративне правопорушення у вигляді продажу алкоголю неповнолітній особі розглядали члени адмінкомісії на засіданні сьогодні.

Оскільки у нинішніх умовах карантину складати протоколи про несплату комунальних послуг та великі борги не мають права, так само, як і відключати боржників, такі засідання проходять напрочуд швидко. Воно й не дивно, бо замість трьох-чотирьох десятків протоколів нині на розгляд і винесення так званого «вердикту» потрапляють два-три, які стосуються продажу спиртних та тютюнових виробів неповнолітнім та порушення правил благоустрою.

Цього разу під приціл правоохоронців потрапила жінка, яка працює продавцем в одному із магазинів в районі вокзалу. Близько 16:30 23 червня вона здійснила продаж алкогольного напою «Рево» з вмістом спирту 8,5% хлопцеві 2003 року народження. Поліція має також відеодоказ факту продажу.

Зі складеним протоколом жінка погодилася, підписала навіть його, але просила не карати суворо, адже начебто має складну життєву ситуацію в родині. Повістку продавчині було направлено ще 2 липня, проте на сьогоднішнє засідання адмінкомісії вона не з’явилася, хоча й обіцяла прийти.

  Як випускники в Житомирі ЗНО здавали. ФОТО

Згідно статті 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами» такі дії караються штрафом від 100 до 400 неоподатковуваних доходів громадян – 1700-6800 гривень. Спільним рішенням членів адмінкомісії продавчині призначили штраф у розмірі 3400 гривень, виходячи із попередніх схожих протоколів і призначених покарань.