Відпочити душею і тілом: де краще провести відпустку кожному знаку зодіаку

Відпочити душею і тілом: де краще провести відпустку кожному знаку зодіаку
Відпочити душею і тілом: де краще провести відпустку кожному знаку зодіаку
Сьогодні, 16:08

Після важкої роботи та турбот у домі важливо добре відпочити, щоб потім повернутися до рутинних справ з новими силами. Але який відпочинок краще вибрати? Якщо у вас немає ідей, прислухаймось до порад астрологів.

ОВЕН
Для Овна відпустка не обов’язково означає просто лежати і засмагати. Скільки точно сонячних променів нам потрібно, щоб бути здоровими? Овен почувається вільним завдяки активній діяльності. Народжені під цим знаком люди, повинні витратити всю свою енергію на відпочинок, щоб вони могли повернутися до свого повсякденного життя відновленими та відпочилими. Відпустка з великою кількістю заходів буде привабливою для енергетичної та нестримної природи Овна. Поміркуйте про курортний комплекс, який працює за системою «все включено».

ТЕЛЕЦЬ
Незалежно від типу відпустки, Тельцю краще, коли до нього ставляться як до королівської особи. Він любить, коли його балують, але він також почувається максимально комфортно, коли знаходиться у знайомому місці. Телець – дуже домашня людина, тому під час відпустки любить оточити себе максимальним комфортом. Проте Телець любить подорожувати, обожнює відпочинок на прекрасному курорті, або розкішний відпочинок у Парижі, де готель матиме всі зручності та буде розташований у цікавому місці, яке Телець зможе дослідити.

БЛИЗНЮКИ
Ключ до ідеального відпочинку Близнюків – це отримання задоволення для розуму, тіла та душі. Близнюки люблять вештатися всюди, тому дійсно немає місця, де б вони не побували. Але найкращий спосіб для Близнюка насолоджуватися будь-яким місцем, де він перебуває, – це залучення мозку. Близнюки – це дослідники. Найбільш важливим для Близнюка є почуття інтелектуальної активності, тому поїздки, які передбачають відвідування визначних місць, різні тури та екскурсії, – це саме те, що потрібно! Несподівана поїздка до Італії для ознайомлення з галереєю Уффіці та перегляд усіх оригінальних творів мистецтва Ботічеллі? Близнюки погодились би з радістю!

  По факту мы имеем превышение полномочий, подлог и готовое уголовное дело

РАК
Ракові може бути найважче вийти з дому, але він все одно потребує певного хвилювання від пригод у своєму житті. Якщо ви Рак, і у вас є тиждень або два, вільних від роботи, розділіть цей період на відпочинок вдома і поза ним. Рак – це ще один домашній знак зодіаку, хоча іноді може захоплюватись ідеєю подорожі, проте на настільки, щоб фактично залишити дім на дуже довгий період.

ЛЕВ
Лев приймає комфорт як абсолютно новий рівень. Народжені під цим знаком не хочуть почуватися задоволеними, вони хочуть бути здивовані. Лев любить подорожувати, але тільки стильно. Політ першим класом до чарівної місцевості є настільки ж захопливим для Лева, як і сам пункт призначення. Під час поїздки з Левом не забудьте прихопити з собою шампанське з льодом, яке покладете у нього в кімнаті, та розкласти шоколадні цукерки на подушках.

ДІВА
Дівам дуже важко отримати справжній відпочинок. Розум Діви постійно працює і робить занадто багато підрахунків. Представники цього знаку можуть опинитися в найкрасивішому місці на світі, але не зможуть насправді насолодитися красою, тому що вони залишили свій мозок в офісі. Діва любить працювати, тому перебуваючи з нею, потрібно стежити за тим, щоб відпустка не стала для Діви ще одним завданням, яке потрібно завершити. Лежати на пляжі протягом семи днів – це те, що змусить Діву просто збожеволіти. Народжені під знаком повинні бути фізично і розумово активними на відпочинку.

  Завершується тендер на будівництво амбулаторії в Оліївці

ТЕРЕЗИ
Терезів цікавить все, що стосується культури. Вони люблять взаємодіяти з іншими людьми і через це почуваються ще більш повноцінною людиною. Найкращий вибір для тривалого відпочинку Терезів – це відвідати великі міста в інших частинах світу. Тропічні канікули не будуть такими ж цікавими, як, наприклад, відвідування берлінських пивоварень.

СКОРПІОН
Коли Скорпіон чує слово «подорож», то він уявляє себе в ролі героя з історії Джека Лондона. Це знак, якому найбільше подобаються жорстокі умови, тому він може відправитись у пустелю, або спуститись в найглибші печери. Екскурсії, які могли б злякати до смерті інших, дуже подобаються Скорпіону.

СТРІЛЕЦЬ
Якщо ви шукаєте найкращого супутника для подорожей, оберіть саме Стрільця. Цей знак має природний потяг до подорожей і пригод. Він завжди хоче відчути щось нове – наступну гору, щоб піднятися, наступний океан, щоб перетнути. Найважча частина відпочинку зі Стрільцем – це намагатися змусити його повернутися додому!

КОЗЕРІГ
Ви завжди будете мати повний маршрут, якщо Козеріг плануватиме ваші подорожі. Для того, щоби представник цього знаку пішов у відпустку, поїздка повинна бути максимально багатою на події. Козеріг запланує всі ваші екскурсії по музеях та відвідування історичних пам’яток. Навчальний відпочинок – найкращий для цього знаку.

  На Черняхівщині зіткнулись фура та легковик ЗАЗ. ФОТО

ВОДОЛІЙ
Водолій вже має довгий список речей, які він хоче зробити, а також місць, які хоче побачити. І цей список постійно зростає. Водолій у всьому знайде щось неймовірно цікаве. Представник цього знаку був би однаково щасливим, попиваючи каву в книжковому магазині в Бостоні, та підкорюючи гору в Японії. Водолій любить нові ідеї, нові місця, нових людей.

РИБИ
Це водний знак, тому він буде найбільш задоволений тропічною відпусткою. Риби люблять відпочивати і мріяти, тому пляж або будиночок біля озера буде ідеальним варіантом. Для представників цього знаку каякінг, серфінг або дайвінг – це чудовий вибір. Найчастіше Риби просто хочуть, щоб їм у відпустці було легко і комфортно.