Віталій Бунечко: “Прощай Житомире!”?

Віталій Бунечко: "Прощай Житомире!"?
Віталій Бунечко: “Прощай Житомире!”?
Сьогодні, 19:09

Сьогодні стало відомо, що вже менше, як за три тижні губернатор Житомирщини Віталій Бунечко збирається провести свою річну звітну прес-конференцію, яку заплановано провести наприкінці липня 2020-го року. Чому прес-конференція проходитиме не у серпні, коли губернатор відзначатиме річний календарний ювілей із часу свого призначення, а майже на місяць раніше?

На це питання відповіді поки що немає. Якщо виходити із народного повір’я, що ні дні народження, ні ювілеї, ні будь-які інші пам’ятні дати не варто і небажано відзначати заздалегідь і раніше точно визначеного часу, тоді Віталію Бунечку хтось невдало порадив призначити ювілейну «пресуху» наприкінці липня 2020-го року. З іншого боку , подібний поспіх із проведенням «ювілейно-річної» прес-конференції може засвідчити про те, що голову Житомирської обласної ОДА збираються звільнити чи перевести на підвищення. Тим паче, що розмов та чуток на подібну «тематику» у Житомирі зараз не бракує. Віталія Бунечка , як полковника СБУ, сватають на посаду голови СБУ України, яку до цього часу займає всього лише лейтенант. Ще одна гіпотетично ймовірна кадрова перестановка за участі нинішнього губернатора Житомирщини – посада голови Митної служби України.

  ПОСМІХНІТЬСЯ!

Але поки що Віталій Бунечко готується до річної прес-конференції. Якщо підлеглі Віталія Івановича проявлять належну увагу і запросять для участі у прес-конференції представників усіх ЗМІ Житомирщини, запитань до голови Житомирської ОДА буде більше, ніж досить. Тим паче, що запитувати у Віталія Івановича є про що. Він, звісно ж, дуже відстає у масштабах та за кількістю розданих і виголошених обіцянок від головного «Слуги» в Україні – Президента України Володимира Зеленського.

Однак журналісти на Житомирщині пам’ятають чимало розданих В.І.Бунечком обіцянок , які мали бути виконані не більше, як за рік. А тому й запитань буде чимало. І готуватися до них варто трохи більше, ніж ретельно.

Віталій Бунечко: "Прощай Житомире!"?