У Житомирського «ПОЛІССЯ» – новий старший тренер

У Житомирського «ПОЛІССЯ» - новий старший тренер
У Житомирського «ПОЛІССЯ» – новий старший тренер
Сьогодні, 08:54

Житомирське «Полісся», яке у новому сезоні гратиме у чемпіонаті України серед колективів 1-ї ліги, запросило для роботи із футбольною командою нового старшого тренера.

Ним став відомий український футболіст Сергій Шищенко.

У Житомирського «ПОЛІССЯ» - новий старший тренер

Ще десять років тому Сергія Шищенка знали, як вправного та надійного гравця лінії атаки. Сам Сергій Шищенко – із Харківщини, але грав у низці клубів нашої країни. Найбільше запамятався як гравець донецького «Металурга».

Як тренер, до недавніх пір працював із командою муніципального футбольного клубу «Миколаїв». Раніше працював у дніпродзержинській «Сталі» та у чернівецькій «Буковині».

Із 15 липня 2020-го року «Полісся» розпочинає потужний тренувальний збір. Під час зборів новий старший тренер має визначитися зі складом футбольної команди клубу.

Поки що після звільнення з команди Анатолія Безсмертного, із «Полісся» пішло (звільнилося) троє футболістів. Зрозуміло, що «Полісся», якому доведеться змагатися із міцними командами 1-ї ліги, має суттєво поповнити свій склад досвідченими та висококласними футболістами. На перших порах йдеться хоча б про 3-4-х, або ж про 5-тьох футболістів, які змогли б зміцнити колектив команди, яка лише два роки тому стартувала у першості України у другій лізі.

  Пенсії в Україні можна підвищити удвічі: в уряді зробили заяву

Сергій Шищенко прибув на роботу до Житомира за рекомендацією нового спонсора команди «Полісся». Ні сам тренер, ні мер Житомира Сергій Сухомлин прізвище спонсора поки що не називав, але вже зараз відомо, що бюджет клубу «Полісся» у новому сезоні становитиме 25 мільйонів гривень.

Досі, граючи у Другій лізі вітчизняного чемпіонату, «полісяни» обходилися 10-12 мільйонами гривень за сезон. Причому, гроші для утримання футбольної команди виділялися із бюджету міста Житомира та бюджету Житомирщини. Тепер «Полісся» житиме за рахунок спонсорських грошей і намагатиметься у перші роки свого перебування у Першій лізі закріпитися у середовищі міцних середнячків.

Джерело статті: Житомир-Онлайн