Хто в Україні може позбутися пільг і соцвиплат?

Хто в Україні може позбутися пільг і соцвиплат?
Хто в Україні може позбутися пільг і соцвиплат?
Сьогодні, 16:02

Міністерство соціальної політики зайнялося проведенням аудиту пільг і виплат допомоги для того, щоб виключити можливі зловживання з державних програм.

Про це повідомляє глава відомства Марина Лазебна. Вона не виключає того, що в країні може скоротитися обсяг виплачуваної державою допомоги, оскільки був ініційований аудит пільг на предмет шахрайських дій і зловживань.

– Ми проводимо аудит, перевіряємо, будемо впорядковувати. Але, підкреслюю, що пільги, скажімо, АТОшникам, чорнобильцям та іншим вразливим категоріям переглядатися не будуть. Ми тільки хочемо впорядкувати і переглянути програми, де є зловживання. Ще не буду конкретизувати, але є певні програми, які створювалися з добрими намірами і для позитивного ефекту, але насправді, час показав, що там є маніпулювання, – запевнила Марина Лазебна.

Чиновниця також повідомила про те, що пріоритетом нинішньої влади є спрощення завдання отримання українцями соціальних виплат. Державна допомога має бути адресною і наділена стимулюючою функцією. Завдяки цим виплатам населення має не тільки існувати, а й намагатися повернутися до повноцінного життя.

  Обмануть ЕС, прикрыться журналистами. Как авторы репрессивного закона "О медиа" дважды солгали о его поддержке

– На сьогодні в країні тридцять видів різних допомог і сімдесят п’ять категорій людей мають різні статуси. Тому ми б хотіли, з одного боку, посилити адресність надання допомоги, деякі допомоги уніфікувати, визначити оптимальний шлях допомоги людині, – розповіла Марина Лазебна.