Житомирський суд розглядав справу про сварку у дитсадку між методистом та батьками

Житомирський суд розглядав справу про сварку у дитсадку між методистом та батьками
Житомирський суд розглядав справу про сварку у дитсадку між методистом та батьками
Сьогодні, 15:55

Корольовський районний суд розглядав справу про конфлікт у житомирському дитячому садочку № 46, який виник між батьками вихованця та вихователем-методистом.

Постанова Корольовського районного суду про адміністративне правопорушення, прийнята 30 червня 2020 року, оприлюднена у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

У матеріалах суду зазначено, що методист лаялася в приміщенні садочка.

«До Корольовського районного суду м. Житомира 31.03.2020 року з Житомирського ВП ГУНП в Житомирській області надійшли матеріали справи про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 про притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 173 КпАП України. Згідно протоколу про адміністративне правопорушення (…) від 20.03.2020 року, ОСОБА_1 20 лютого 2020 року о 13 год. за адресою м. Житомир, пров. Шкільний, 6 в приміщенні ДНЗ № 46 вчинила дрібне хуліганство, а саме висловлювала слова нецензурної лайки в адресу ОСОБА_2 та гр. ОСОБА_3», – йдеться у матеріалах суду.

Зазначено, що методист під час судового засідання свою вину не визнала. Вона пояснила, що спровокував конфлікт батько вихованця, який запропонував їй піти на пенсію.

  Житомиряни зможуть долучитися до Богослужінь Свято-Михайлівського кафедрального собору онлайн

Мати вихованця пояснила, що неприязні стосунки між батьками та методистом склалися ще у 2019 році.

Під час судового засідання троє свідків підтвердили, що вихователь-методист дійсно поводилася некоректно та висловлювалася нецензурно.

Також у судовому засіданні було переглянуте відео, надане потерпілою ОСОБА_3, «де на 12.21 хвилині по запису чути вислів брутальної лайки, сказаної ОСОБА_1, яка цитує висловлювання ОСОБА_3, що було висловлене 20.02.2020 р».

Врешті, суд постановив визнати методиста винною у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 173 КпАП України. Проте справу про адміністративне правопорушення закрили у зв`язку із закінченням строків притягнення до адміністративної відповідальності на підставі п.7 ч.1 ст. 247 КУпАП.

Джерело статті: Житомир.info