Маленькому Тимофійку потрібна фінансова допомога на лікування

Маленькому Тимофійку потрібна фінансова допомога на лікування
Маленькому Тимофійку потрібна фінансова допомога на лікування
Сьогодні, 11:38

Три роки тому у Тимофія зненацька почала боліти голова і з’явилося блювання, коли йшов у садок. Батьки звертались звертались до різних лікарів, але всі як один говорили, що все добре.

Про це пише Ольга Висоцька у Фейсбук в групі “Звягель”.

“Тільки після того, як болі стали нестерпними, нам сказали зробити МРТ. Ось тоді життя і поділилося на «до» та «після». Виявили пухлину розміром 6 см. Всім серцем ми вірили, що все буде добре. В Україні було зроблено операцію. Шансів на життя нам не давали жодних. Ми почали шукати лікарню, яка б взялась за наше лікування. Звернулись у лікарню в Польщі, зробили гістологію у Німеччині – у нас виявили хоріоїдкарциному. Пройшли 6 блоків хімії та 30 опромінень; після цього усі метастази зникли і нам змогли зробити операцію у Варшаві по видаленню залишків пухлини. Ми лікувались більше 1.5 року і з Божою поміччю у нам все вдалося. Тимофій був здоровий рівно 2 роки та 2 місяці, все було добре. Останнє МРТ було 3 березня 2020 року – все було чисто. 8 червня приїхали на котрольний огляд, дитина вдарилась головою і почала тянути ніжку. Ми звернулись у лікарню, нам зробили КТ без контрасту і сказали, що нічого немає у голівці. З кожним днем Тимофієві ставало все гірше. За тиждень часу нам зробили МРТ і сказали, що є пухлина 3 -4см. Операцію запланували через тиждень, але з кожним днем дитині ставало все гірше. У суботу, 20 червня, нам нагально була зроблена операція. Усі лікарі казали, що це рецидив хоріоїдкарциноми. Після операції на 3 день, як грім серед ясного неба, лікарка прийшла та повідомила, що це зовсім інша пухлина – гліобластома 4 ст. Нам не дали жодних шансів на життя, сказали – декілька місяців, ось що нам залишилось. Знаю людей, яким уже ставили такий діагноз, і він був помилковий. Тому молимо Бога, щоб гістологія показала зовсім іншу хворобу. Все, що завгодно, тільки не це. Відправили сьогодні гістологію у Ізраїль, будемо чекати відповіді. Нейрохірург сказав, що пухлину забрав повністю, але, як показала остання МРТ, що є 2 см залишок і 2 метастази. Тимофій почуває себе добре, уже сідає та стоїть на ніжках. Сьогодні Тимофійка виписали з лікарні. Ми дуже тішимось, що він разом з нами. Бо коли був у лікарні, нас до нього не впускали, я не бачила його цілий місяць. Розумію, що нам потрібна хороша клініка, яка б взялась за наше лікування. Розумію, що Тимофієві зараз потрібна хімія, щоб вбити те, що залишилось. Вірю, що Бог покерує і все в нього буде добре. Ізраїльська клініка погодилась нас прийняти на лікування і зробити все можливе щоб врятувати Тимофія, але це коштує 100 тис доларів, яких у нас, звичайно, немає. Я теж онкологічно хвора, лікуюсь вже 5 років. За ці роки вже зовсім не залишилось коштів, а що ж казати про 100тис. доларів.

  В Україні 17569 нових випадків COVID-19, на Житомирщині 1037 нових випадків

Благаю всіх небайдужих людей долучитися до термінового збору коштів на лікування мого синочка Панич Тимофія. Нам терміново потрібно зібрати 100 тис дол щоб як найшвидше розпочати лікування. У нас зовсім немає часу!
Нам сказала, що кошти найблищим часом мають бути на рахунку клініки,тому що як не буде коштів,то не візьмуться за його лікування!

Прошу всіх хто має можливість допомогти фінансово,хто немає можливості прошу про щиру молитву та поширення!
ТИМОФІЙ має одужати та тішитись життям!!!

Щиро всім Дякую за Ваші добрі серця“, – зазначила жінка.
Реквізити для допомоги

Приватбанк
Панич Ольга (мама)
5168 7573 6026 4867

Monobank
Панич Ольга (мама)
5375 4114 0517 0197

Ощадбанк
Панич Богдан (тато)
5167 4901 2473 0343

Маленькому Тимофійку потрібна фінансова допомога на лікування
Маленькому Тимофійку потрібна фінансова допомога на лікування
Маленькому Тимофійку потрібна фінансова допомога на лікування