Бердичівлянин у 23 роки має три непогашені судимості і, ймовірно, матиме четверту

Бердичівлянин у 23 роки має три непогашені судимості і, ймовірно, матиме четверту
Бердичівлянин у 23 роки має три непогашені судимості і, ймовірно, матиме четверту
Сьогодні, 14:34

Досудовим слідством з’ясовано, що у січні 2020-го року цей парубок намагався потрапити всередину будинку по вулиці Садовій.

Довести заплановане до кінця йому не вдалось, бо за спробою віджати металопластикове вікно його помітила жінка, яка була у квартирі, та викликала поліцію. Зловмисник утік, а вже через 20 хвилин спробував вдертися до чужої оселі на Театральній. Завчасно приготованою викруткою став копирсати раму – і знову був помічений!

У лютому обвинуваченому «пощастило» більше. За матеріалами досудового розслідування, із припаркованої у дворі по вулиці Луппова автівки він поцупив сабвуфер, набір гайкових ключів вартістю та магнітолу загальною вартістю 2100 гривень. Крім того, забрав ще й гаманець із документами власника авта. У березні під приводом «подзвонити» зловмисник заволодів телефоном знайомого студента, чим заподіяв останньому матеріальної шкоди на майже 6 тисяч гривень.

Умисні дії бердичівлянина органи досудового слідства кваліфікували одразу за кількома статтями Кримінального кодексу: ч. З ст. 15 та ч. З ст. 185 КК України (незакінчений замах на таємне викрадення чужого майна, пов’язане із проникненням у житло); ч. 2 ст. 185 КК України (крадіжка, вчинена повторно); ч. 1 ст. 357 КК України (привласнення офіційних документів, вчинене з корисливих мотивів) та ч. 2 ст. 190 КК України (шахрайство, вчинене повторно).

  У Житомирі за деякими адресами не буде світла

Днями суд продовжив юнаку дію запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. У разі визнання винним, він може провести у в’язниці іще 6 років.

Джерело статті: РІО-Бердичів