На Житомирщині судитимуть групу осіб за торгівлю людьми

На Житомирщині судитимуть групу осіб за торгівлю людьми
На Житомирщині судитимуть групу осіб за торгівлю людьми
Сьогодні, 16:25

Прокуратурою Житомирської області cкеровано до суду обвинувальний акт стосовно групи з чотирьох осіб, які вчиняли трудову експлуатацію людей з використанням обману та примусу (ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 149 КК України). Крім того, одному з них також інкримінується незаконне поводження зі зброєю (ч. 1 ст. 263 КК України).

За даними слідства, підозрювані, попередньо забравши у восьми мешканців Житомирщини, Волині та Республіки Білорусь документи під приводом офіційного працевлаштування, використовували їх на різних будівельних роботах та насильно утримували у непристосованих для житла приміщеннях.

Під час санкціонованих обшуків у помешканні одного з підозрюваних правоохоронці вилучили документи потерпілих, у побутових приміщеннях – холодну та вогнепальну нарізну зброю, боєприпаси, вибухівку.

Нагадаємо, відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

  На Житомирщині через смерть ув'язненого валютчика відкрили три кримінальних провадження