Сухий закон – Овнам, захоплення – Козерогам: гороскоп на 10 липня

Сухий закон – Овнам, захоплення – Козерогам: гороскоп на 10 липня
Сухий закон – Овнам, захоплення – Козерогам: гороскоп на 10 липня
Сьогодні, 08:29

ОВНИ

Професійні та домашні турботи заповнять весь ваш день, однак такий стан справ не буде вас пригнічувати. Також намагайтеся не втручатися у сумнівні справи і не вживайте міцні напої, бо цим можуть скористатися ваші недруги.

ТЕЛЬЦІ

Справи будуть успішно просуватися за умови, що ви гратимете чесно. Як тільки зробите щось заборонене, то відразу ж отримаєте покарання. Особливо, це правило працюватиме в особистих стосунках.

БЛИЗНЮКИ

Навіть якщо вас щось дуже засмутить цього дня, не поспішайте приймати рішення. Так ви не вирішите свої проблеми, а тільки погіршите ситуацію.

РАКИ

Будьте щирими в стосунках з коханою людиною. І постарайтеся не робити того, про що б ви не могли їй розповісти. Бо цього дня може трапитися всяке…

ЛЕВИ

Всі вимагатимуть вашої уваги. І це вам буде подобатися – ви з радістю відгукнетеся на всі заклики. У відносинах з колегами будьте більш поступливими, щоб не зіпсувати атмосферу у колективі.

  Як у житомирському Глобалі дотримуються протиепідемічних заходів. ФОТО

ДІВИ

Не соромлячись, звертайтеся за допомогою, порадою чи підтримкою до близьких людей. А зараз вам це дуже знадобиться, оскільки від ваших рішень залежатиме ваше найближче майбутнє і їх треба добре обдумати.

ТЕРЕЗИ

День буде вдалим, якщо ви не підете на поводу у своїх негативних емоцій. Постарайтеся знайти приємне заняття, яке дозволить відволіктися від негативних думок.

СКОРПІОНИ

Цього дня, дотримуючись елементарних правил техніки безпеки, ви можете уникнути неприємностей. Також намагайтеся не спілкуватися з імпульсивними та агресивно налаштованими людьми.

СТРІЛЬЦІ

Вам необхідно зосередитися на професійних справах, щоб приклавши незначні зусилля, легко домогтися поставлених цілей. Якщо відчуєте, що з якимись питаннями впоратися складно, то не силуйте себе, а попросіть про допомогу.

КОЗЕРОГИ

Цей день сприятливий для любовних справ і творчості. Ви проявите себе непересічною особистістю і отримаєте захоплення оточуючих. Але не перестарайтеся, щоб не відлякати людей, які не надто давно вас знають.

ВОДОЛІЇ

У вас буде не найкращий настрій, але постарайтеся не давати волю негативу. Це може обернутися для вас не дуже добре. Також зорі наголошують: якою б зараз не була спокуса втекти від реальності, не робіть цього.

  Бар "Барбаросса", порушуючи карантинні обмеження, "гуляє" до ранку, не даючи спати мешканцям будинків, що стоять поруч

РИБИ

День підходить для налагодження зв’язків і контактів з потрібними людьми. Ви зможете домогтися того, чого бажаєте. Також зверніть увагу на стан свого здоров’я і намагайтеся більше відпочивати.