У Житомирському краєзнавчому музеї першими відновлять сезон лейтенанти

У Житомирському краєзнавчому музеї  першими відновлять сезон лейтенанти
У Житомирському краєзнавчому музеї першими відновлять сезон лейтенанти
Сьогодні, 13:48

Житомирський обласний краєзнавчий музей відновлює із 11 липня 2020-го року проведення екскурсій для відвідувачів.

Основні правила та вимоги до проведення екскурсій та відвідування музею залишаються такими, як раніше. Вартість квитків для дітей (10 грн.) і для дорослих (20 грн.) залишається сталою, так само, як і вартість екскурсійного обслуговування : 40 грн. і 60 грн. відповідно для дитячих і дорослих груп.

Єдина вимога, яка розпочинає діяти із 11 липня 2020-го року, стосується чисельності групи екскурсантів. Їх у складі групи не може бути більше 10-ти. Ну, і , звісно ж, заходити до музею не можна без засобів індивідуального захисту (маски).

Цікаво, що вже за кілька днів, як тільки інформація про відновлення екскурсійного обслуговування в краєзнавчому музеї поширилася у Житомирі, з’явилися перші замовлення на колективні відвідування музею.

Зокрема першою групою , яка прийде на екскурсію завтра, 11 липня, стане група курсантів – випускників Житомирського військового інституту. Молоді лейтенанти по 10 осіб (чисельність військового відділення) відновлять порушений карантином сезон у краєзнавчому музеї.

  Нардепи готують податковий “сюрприз” фермерам: 6 тисяч гривень за пай

А вже за ними підуть інші відвідувачі. Житомиряни вже скучили за музеями, за кіно, за змістовним відпочинком.