У житомирському парку ім. Ю. Гагаріна частина атракціонів не відновила роботу

У житомирському парку ім. Ю. Гагаріна частина атракціонів не відновила роботу
У житомирському парку ім. Ю. Гагаріна частина атракціонів не відновила роботу
Сьогодні, 17:17

У Житомирі в парку культури та відпочинку імені Ю.О. Гагаріна, який запрацював 6 червня, через карантинні обмеження не відновив свою роботу “лабіринт” і дитяча кімната “Клякса”.

Про це розповів заступник директора КП “Парк” Юрій Рогозинський. За його словами, інші атракціони працюють із дотриманням правил безпеки:

“Оскільки в нас діють карантинні обмеження через коронавірус – в нас не працюють працює “лабіринт” і не працює дитяча кімната “клякса”. Обов’язковими є заходи безпеки. На кожній касі є дезінфекційні засоби і рукавички. Цьогоріч ми не змогли набрати ту кількість працівників, яку набираємо кожен рік. Замість операторів, яких ми винаймали, працює склад нашого комунального підприємства”.

Зі слів начальниці благоустрою КП “Парк” Катерини Рибак, атракціони дезінфікують кожні дві години:

“Ми обробляємо їх хлорним розчином. Зараз дуже мало людей відвідує їх, тому працюємо зараз своїми силами, не наймаючи додаткових працівників, як то було раніше. Я от, наприклад, теж катаю дітей. Ми сапаємо, замітаємо, протираємо, прибираємо і робимо всю роботу операторів і касирів.

  Статистика захворюваності на коронавірус в Житомирській області за добу

Житомирянка Ольга прийшла до міського парку разом з сім’єю, щоб відсвяткувати день народження свого сина Олександра. Жінка каже, що їм сину подобається кататись на атракціонах:

“Тільки в парк, бо ту свіже повітря і активний відпочинок. Ніби карантину і немає. Дистанції дотримуємося, людей зараз небагато”.

Юрій Рогозинський розповів, що у будні дні до парку приходить дві сотні людей, на вихідних – близько тисячі. Крім того, цьогоріч зросла вартість квитків на атракціони. Минулого року дитячий квиток коштував 12 грн, а цього – 15 грн. Дорослий минулоріч коштував 20 грн, цього року – 25 грн.

Авторка: Аліна Домбровська

Камера: Олександр Данилюк

Джерело статті: suspilne.media