У Житомирі найпопулярнішим стає марка « Nissan»

У Житомирі найпопулярнішим стає марка « Nissan»
У Житомирі найпопулярнішим стає марка « Nissan»
Сьогодні, 14:27

Автомобіль марки «Nissan» 2015-го року випуску став каменем спотикання для керівництва Житомирської облради дуже несподівано і у дуже незручний час.

Хоча, з іншого боку, саме наприкінці каденції керівництво рад часто вчиняє дії, які важко пояснити із позиції здорового глузду. Чому голова Житомирської облради Володимир Ширма у березні 2020-го року вирішив забрати у Автобази санітарного транспорту лікувально-профілактичних закладів автомобіль «Nissan» і передати її на баланс Житомирської обласної ради, точно невідомо нікому. Хіба лише самому В.В.Ширмі чи тій особі, яку ця японська «машина» мала возити у службових справах. У самому розпорядженні від 20 березня 2020-го року №204-г є згадка про лист директора вище згаданої автобази і посилання на «службову необхідність». Таким чином, виходить так, що керівництво автобази хотіло позбутися автомобіля, а у Житомирської обласної ради у цей же час «виникає службова необхідність».

Дивне співпадіння, але ж і таке буває! Таким чином, вже упродовж місяця були виконані усі процесуальні дії стосовно прийому – передачі та перереєстрації вище згаданого автомобіля у територіальному сервісному центрі. І лише 25 червня під час проведення сесії Житомирської ради виявилося, що розпорядження голови Житомирської обласної ради В.В.Ширми депутати мають затвердити позитивним голосуванням. Але якраз на сесії стосовно цього питання «про передачу автомобіля від медиків на баланс обласної ради» розгорілася палка дискусія, яка «спалахувала» кілька разів. Депутати так і не затвердили розпорядження Володимира Ширми, але ніхто під час сесії не запитав, де тепер цей автомобіль, чиє чиновницьке «тіло» він сьогодні перевозить і чи виконані вже ті дії, які передбачалися розпорядженням голови обласної ради від 20 березня 2020-го року?

  У селі Житомирської області люди збираються на мирну акцію протесту

Насправді мова має йти про скандал. Про те, що автомобіль спочатку передають, вчиняють відповідні дії щодо його перереєстрації, а вже потім… (уявляєте ступінь АБСУРДУ!) це питання виноситься у сесійний зал задля ухвали позитивного рішення.

І завжди такі «викрутаси» із «одобрямсу» рішення голови обласної ради заднім числом проходили, але цього разу – ні! Очевидно депутати усвідомили ступінь нахабства чи навіть хамства чиновників обласної ради, чисельність яких сьогодні вже зросла до 63-х осіб (замість потрібних 15-20 осіб). Тим паче сьогодні у медиків, в умовах карантину, забирати автомобіль ? Ну, це вже очевидне свинство!

P.S. До речі, після сесії Житомирської облради від 25 червня 2020-го року минуло вже два тижні. Доля автомобіля, який вже передано і перерєєстровано на баланс Житомирської облради, наразі невідома. Хтось на ньому їздить, а хтось чекає, коли ж нарешті завершиться театр абсурду у стінах обласної ради? Ну, і про споконвічне – а хто ж за це понесе відповідальність?