Житомирські патрульні прокоментували ситуацію щодо агресивної молоді на Кафедральній

Житомирські патрульні прокоментували ситуацію щодо агресивної молоді на Кафедральній
Житомирські патрульні прокоментували ситуацію щодо агресивної молоді на Кафедральній
Сьогодні, 15:20

З приводу інформації, котра поширюється соціальними мережами, патрульна поліція Житомирської області 11 липня повідомляє наступне:

19 червня, близько 23-ї години вечора, під час забезпечення охорони публічного порядку, а саме скверу, що знаходиться за будинком правосуддя (м. Житомир, вул. Кафедральна), інспектори роти тактико-оперативного реагування помітили групу осіб, що порушувала громадський порядок.

Інспектори роти ТОР надали громадянам вимогу, аби вони припинили розпивати алкогольні напої в громадському місці.

Надалі, громадяни, котрим зробили зауваження почали нецензурно висловлюватись в бік працівників поліції, поводили себе зухвало, чинили злісну непокору.

З метою припинення вчинення правопорушень, інспектори роти ТОР затримали громадянина 2000 року народження, котрий ігнорував законні вимоги працівників поліції, поводив себе агресивно та доставили до міського відділу поліції, де оформили необхідні адміністративні матеріали, а саме: постанову за ст. 178 КУпАП (Розпивання алкогольних напоїв у заборонених законом місцях), протокол за ст. 173 КУпАП (Дрібне хуліганство), протокол за ст. 185 КУпАП (Злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського), а також протокол про адміністративне затримання.

  Шестирічний хлопчик сів за кермо та на смерть задавив маму на кладовищі

Інспектори роти ТОР систематично здійснюють патрулювання за будинком правосуддя (сквер на вулиці Кафедральна) у зв’язку з тим, що у літній час на спецлінію 102 надходять виклики про порушення громадського порядку та тиші від мешканців будинків, що розташовані поблизу скверу“, – йдеться у повідомленні поліції.