Ілон Маск назвав уродженця Житомира Сергія Корольова одним з найкращих

  Ілон Маск назвав уродженця Житомира Сергія Корольова одним з найкращих
Ілон Маск назвав уродженця Житомира Сергія Корольова одним з найкращих
Сьогодні, 09:58

Американський інженер, засновник космічної компанії SpaceX Ілон Маск повідомив у мікроблозі в Твітері, що поспілкувався з родиною українського академіка, уродженця Житомира, конструктора ракетно-космічних систем Сергія Корольова.

Сьогодні я говорив з родиною Корольова. Він був одним з найкращих“, – зазначив він.

I spoke with Korolev’s family today.
He was one of the very best.
Корольов / Королёв. — Elon Musk (@elonmusk) July 10, 2020

Бесіду з Маском підтвердив онук Сергія Корольова Андрій, пишуть “Факти”. За його словами, родина академіка написала Маску після запуску на орбіту Землі корабля Crew Dragon. Після цього з Андрієм зв’язався менеджер Ілона Маска та запропонував поговорити з бізнесменом через відеозв’язок.

“Ми розмовляли 20 хвилин, в спілкуванні він приємна, дуже весела, дуже позитивна людина, ми багато сміялися. Він з величезною повагою ставиться до пам’яті мого дідуся, вважає його одним з найбільших інженерів і видатних людей свого часу”
, – додав Андрій Корольов.

  У житомирському парку ім. Ю. Гагаріна частина атракціонів не відновила роботу

Нагадаємо, що Сергій Корольов є одним з творців радянської ракетно-космічної техніки. Під його керівництвом був організований запуск першого штучного супутника Землі та здійснення першого польоту та виходу людини в космос.

Корольов створив перший пілотований космічний корабель “Схід 1” та реалізував перший політ людини в космос по навколоземній орбіті.

До того, як стати відомим на весь світ конструктором, Корольов був заарештований через покази трьох осіб, які назвали інженера “співучасником контрреволюційної організації в Реактивному науково-дослідному інституті”. За деякими даними, його катували. У 1939 він був засуджений до 10 років виправничо-трудового табору. У 1940 році термін відбування покарання скоротили до 8 років, Корольова звільнили в 1944 році. У 1955 році його реабілітували за відсутність складу злочину.