Ще в одному районі Житомирської області закладам харчування та кафе дозволили працювати до 23:00

Ще в одному районі Житомирської області закладам харчування та кафе дозволили працювати до 23:00
Ще в одному районі Житомирської області закладам харчування та кафе дозволили працювати до 23:00
Сьогодні, 11:00

У Народицькій РДА відбулося позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На якому було розглянуто звернення, що надійшло від власників закладів кафе Народицького району.

Голова райдержадміністрації Ярослав Можар повідомив що, 6 липня від ФОП Кавецька О.П, ФОП Черняк С.А. та ФОП Осадча Т.В. надійшло звернення щодо роботи закладів кафе району до 23 години 00 хв.

Про це 13 липня поінформувала пресслужба Народицької РДА.

У ході роботи комісії було прийнято рішення районної комісії з урахуванням пропозицій та зауважень, внесених у ході обговорення:

1.Враховуючи постанову КМУ від 08.07.2020 року № 588 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392» дозволити роботу закладів харчування (кафе) району до 23:00 години на період дії карантинних обмежень з дотриманням вимог постанов Головного санітарного лікаря України від 09.05.2020 № 18 та від 02.06.2020 № 32.

  Мешканці Новограда-Волинського масово скуповують у Києві дорогу нерухомість?

2. Головному спеціалісту з питань інформаційної діяльності, цифрового розвитку та захисту персональних даних апарату райдержадміністрації, рекомендувати Народицькій селищній раді забезпечити інформування населення, у тому числі через засоби масової інформації, щодо послаблення протиепідемічних заходів на території району, а також необхідності продовження виконання заходів із запобіганням поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

3. Рекомендувати Народицькому районному відділенню поліції Коростенського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області спільно з спільно з Народицьким районним управлінням ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області продовжити забезпечувати в межах компетенції контроль за дотриманням громадянами обмежувальних заходів та забезпечити громадський порядок на території населених пунктів району на період карантину“, – вирішили під час комісії.