У Житомирі в ЗНО з географії взяли участь 529 випускників

У Житомирі в ЗНО з географії взяли участь 529 випускників
У Житомирі в ЗНО з географії взяли участь 529 випускників
Сьогодні, 15:28

Триває проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання. У середу, 15 липня відбулось тестування з географії.

В Житомирі ЗНО з географії проходило на базі десяти закладів загальної середньої освіти: № 2, 5, 6, 14, 16, 19, 24,25, 28, 30.

За інформацією департаменту освіти міської ради, у зовнішньому незалежному оцінюванні з географії взяли участь 529 випускників 11-их класів закладів загальної середньої освіти, підпорядкованих департаменту освіти Житомирської міської ради.

Із зареєстрованих на тестування з географії 564 випускників не з’явилися на ЗНО 35 учнів, які не планують використовувати сертифікат з географії для вступу до вищих навчальних закладів у 2020 році.

Скарг від батьків, учасників ЗНО щодо порушень процедури проходження ЗНО не надходило. Пункти ЗНО з географії відповідали вимогам протиепідемічних заходів під час адаптивного карантину.

Тест з географії складався з 54 завдань, на виконання яких учасникам було відведено 150 хвилин. За вибором випускника результат виконання завдань сертифікаційної роботи може бути зарахований як державна підсумкова атестація з географії.

  Сергій Руденко: Політичне штукарство від "Слуги народу"

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи, – 90.

З метою інформування учасників зовнішнього незалежного оцінювання 16 липня будуть тут будуть опубліковані правильні відповіді на завдання тесту.