На Житомирщині в базі центру зайнятості налічується близько 2 тисяч вакансій, понад 600 – в обласному центрі

На Житомирщині в базі центру зайнятості налічується близько 2 тисяч вакансій, понад 600 - в обласному центрі
На Житомирщині в базі центру зайнятості налічується близько 2 тисяч вакансій, понад 600 – в обласному центрі
Сьогодні, 10:25

Ерготерапевт, водолаз та конструктор одягу – серед затребуваних кадрів у Житомирі.

Про це 15 липня поінформували в Житомирському обласному центрі зайнятості

“На сьогодні у базі даних Житомирської обласної служби зайнятості налічується близько двох тисяч вакансій, 631 – в обласному центрі. Серед найбільш затребуваних на ринку праці міста інспектори пенітенціарної служби (75 пропозицій), водії автотранспортних засобів (39) та бухгалтери (22
)”, – йдеться у повідомленні.

Виправні колонії Житомира потребують 75 інспекторів, заробітна плата яких становить 7000 грн.

📌Максимальна щомісячна виплата (14-20 тис. грн.) пропонується роботодавцями водію автотранспортних засобів, слюсарю з ремонту колісних транспортних засобів, головному механіку, токарю, формувальнику залізобетонних виробів та конструкцій та комплектувальнику проводів.

📌Меншу заробітну плату 10-13 тис. грн. за місяць роботи можуть отримати інженер-технолог, підсобний робітник, методист, кухар, верстатник деревообробних верстатів, лікар-терапевт, продавець продовольчих товарів.

📌На заробітну плату в межах 7-9 тис. грн. претендують оператор котельні, комірник, дефектоскопіст з газового та рідинного контролю, менеджер (управитель) з постачання, електрогазозварник, обвалювальник м’яса, офіціант, токар, начальник дільниці, конструктор одягу, бухгалтер, водолаз та експедитор.

  У Житомирі зіштовхнулись BMW та Mitsubishi, троє травмованих. ФОТО

✅Медичні заклади області мають потребу у понад 30 фахівцях із зарплатою від мінімальної до 10000 грн. Це вакансії лікарів різних спеціалізацій (терапевти, педіатри, фтизіатри, психотерапевт та ерготерапевт) та молодших медичних сестер.

📍За детальною інформацією щодо вказаних та інших вакансій звертайтеся до відділу організації працевлаштування населення Житомирського міського центру зайнятості за телефонами: (0412) 43-22-12, 43-23-12, 43-22-93, 43-22-90.