На Житомирщині ЗНО з географії прийшли складати 77% з тих, хто реєструвався

На Житомирщині ЗНО з географії прийшли складати 77% з тих, хто реєструвався
На Житомирщині ЗНО з географії прийшли складати 77% з тих, хто реєструвався
Сьогодні, 11:00

На Житомирщині на зовнішнє незалежне оцінювання з географії прийшли три з половиною тисячі абітурієнтів – 77% від кількості зареєстрованих.

Про це розповів заступник директора інституту післядипломної педагогічної освіти Микола Сюравчик. За його словами, всього на ЗНО зареєструвалося більше чотирьох з половиною тисяч учасників:

“В жодного з учасників цього ЗНО не фіксували підвищеної температури, тому всі, хто з’явилися до пунктів тестування, були допущені до складання ЗНО”.

На пунктах тестування діє масковий режим. Учасникам міряють температуру та обробляють руки антисептиками. У житомирській школі №5 цю процедуру пройшло 244 учасника ЗНО, каже відповідальна за пункт тестування Жанна Кононенко:

“На пункті тестування дотримано всіх карантинних заходів, на вході стоять диспенсери, де діти обробляють руки, медсестри проводять термометрію, також помічник уповноваженого, який стоїть на вулиці, дивиться, щоб діти дотримувались дистанції, щоб не було скупчення”.

Учасник тестування Максим Лисюк пересувається на візку. Каже, що труднощів з тим, щоб потрапити на пункт здачі ЗНО, не виникло:

  Какими раньше были заводы Житомира. ВИДЕО

“Добрався я нормально, спершу доїхав до школи, тут є пандус, порогів майже немає, тому все добре. Трохи заважало хвилювання, але на останньому ЗНО почуваєш себе спокійніше. Майже рік перед тим намагався щось підучити, підготуватися до ЗНО”.

Ще один учасник тестування Олександр Пшеничний розповів, що географію він вирішив здавати для підстраховки, але все одно розраховує на високий результат:

“Це вже четвертий предмет для мене, який я здаю, готувався рік, починаючи з того літа, тому ніяких переживань немає. Для мене нормальна планка – це 180 плюс, а 170 плюс – це так, якщо дуже розслаблено “.

Автор: Дмитро Поліщук

Камера: Віктор Підвисоцький

Джерело статті: suspilne.media