Урочистості на честь Матері Божої Бердичівської відвідає кардинал Конрад Краєвський з Ватикану

Урочистості на честь Матері Божої Бердичівської відвідає кардинал Конрад Краєвський з Ватикану
Урочистості на честь Матері Божої Бердичівської відвідає кардинал Конрад Краєвський з Ватикану
Сьогодні, 09:41

На території Монастиря Босих Кармелітів триває підготовка до урочистостей Матері Божої Бердичівської, які відбудуться у Бердичеві 18 та 19 липня.

Як вже повідомлялося, цьогорічні урочистості через карантині обмеження у зв’язку з пандемією коронавірусної інфекції відбудуться без паломників, а сам захід проходитиме на території Монастиря Босих Кармелітів, а також території музичної, художньої шкіл та музея міста Бердичева на відкритому повітрі.
Брати Босі Кармеліти, їх працівники та помічники за допомогою міської влади та відповідних міських служб працюють над виконанням вимог Бердичівського управління Держпродспоживслужби у Житомирській області. Вхід на територію відбуватиметься лише за спеціальними перепустками, які отримали представники паломництв, бердичівські парафіяни, священики, богопосвячені особи та гості свята. Охорона санктуарію за допомогою працівників правоохоронних органів буде проводити вимір температури, а також санітарну обробку рук. Обов’язковою умовою усіх учасників заходу є наявністю засобів індивідуального захисту та дотримання соціальної дистанції.

Цього року вівтар для проведення богослужінь буде встановлений на сходах, які ведуть до костелу. А Ікона Матері Божої Бердичівської буде встановлена над одному з балконів костелу. На території монастиря Босих Кармелітів нині активно працюють працівники Монастиря та парафіяни, а поза межами бердичівської фортеці працюють працівників різних служб міста. На будівниці костелу вже розміщено плакати з фразами та фотографіями Папи Римського Франциска та Святого Йоана Павла ІІ. А на мурах розміщено банер з зображенням Ікони Матері Божої Бердичівської та Святого Йоана Павла ІІ та гасло цьогорічного свята «Марія, вся Україна – Твоя».

  "Я втратила дуже багато здоров'я – до 18 жовтня на лікарняному". Як українка в Італії боролася з коронавірусом

У суботу, 18 липня, о 17.00 годині відбудеться привітання представників паломницьких груп у кількості, яка не заборонена карантинними обмеженнями, далі відбудеться Літургія, яку очолить єпископ Павло Гончарук з Харківсько-Запорізької дієцезії.

У неділю, 19 липня, о 11.00 відбудеться Урочиста Літургія, яку очолить поважний гість з Ватикану, один з найближчих помічників Папи Римського Франциска – кардинал Конрад Краєвський, який у Католицькій церкві відповідає за благодійні справи.

На Урочистій літургії планується участь представників державної, обласної та міської влади. А також вже підтверджений візит Послів Хорватії та Польщі.

Враховуючи те, що цього року дуже обмежена кількість віруючих, які можуть бути фізично присутні на урочистостях, організатори подбали про проведення прямих телевізійних трансляцій на католицькому телеканалі – EWTN ( Телебачення Віковічного Слова), яке можна переглядати в кабельних мережах, на веб-сайті, Youtube каналі EWTN Ukraine та Facebook-каналі EWTN Україна, а також відбудеться пряма радіотрансляція на Радіо «Марія».

Джерело статті: rio-berdychiv.info