У Житомирі лабораторія “Житнього ринку” виявила 300 кілограмів динь з перевищеним вмістом нітратів

У Житомирі лабораторія "Житнього ринку" виявила 300 кілограмів динь з перевищеним вмістом нітратів
У Житомирі лабораторія “Житнього ринку” виявила 300 кілограмів динь з перевищеним вмістом нітратів
Сьогодні, 10:56

15 липня працівники лабораторії Житнього ринку виявили близько 300 кілограмів динь з перевищеним вмістом нітратів. Неякісну продукцію знищили.

Про це розповів завідувач лабораторією “Житнього ринку” Євгеній Давидов. За його словами, перед початком продажів продукцію досліджують. З партії кавунів та динь відбирають зразки і проводять аналіз на вміст нітратів:

“Наразі ми виявили вісім партій динь, в яких перевищено вміст нітратів. При нормі 90 мг/кг показник інколи досягав позначки 160 мг/кг. Якщо продукція вже потрапила на територію ринку і було виявлено, що вона недоброякісна – вона підлягає механічному подрібненню, після чого ми засипаємо її хлорним вапном, і власник утилізує товар”.

Продавчиня Сніжана Вишневецька каже, що на її прилавок потрапляє якісний товар, тому вона не боїться купувати для себе ранні дині:

“Дині смачні, мені подобаються, але ще трошки дорогуваті. Один раз брала для себе. Перед тим як продавати дині, ми перевіряємо їх в лабораторії. За результатами – весь товар якісний”.

Зі слів Сніжани Вишневецької, на “Житньому ринку” ранні кавуни та дині поки купують не часто.

  Православний календар на лютий 2021 року: повний список свят

Житомирянка Світлана Бережницька каже, що кавун на “Житньому ринку” можна купити за ціною від 9 гривень за кілограм, диню – 20 гривень за кілограм:

“Скільки можна їх купити за такою ціною? Хіба скуштувати раз на сезон. Але я вважаю, що вони зараз вирощені на нітратах. Найкраще купувати дині та кавуни в серпні”.

Відвідувачка ринку Людмила Доманчук каже, що отруїлася після того, як останнього разу з’їла ранній кавун, тож тепер їх не купує.

Авторка: Ольга Груп-Сікора

Камера: Сергій Кобилянський

Джерело статті: suspilne.media