Чому житомирський «свободівець» Брокарєв поміняв Тягнибока на Сухомлина?

Чому житомирський «свободівець» Брокарєв поміняв Тягнибока  на Сухомлина?
Чому житомирський «свободівець» Брокарєв поміняв Тягнибока на Сухомлина?
Сьогодні, 15:50

Звістка про утворення так званої «партії мерів», яка офіційно називається «Пропозицією», на певний час стала сенсацією, або ж, як мінімум – несподіванкою на рівні політичного простору України.

Житомир у «сузір’ї» «партії мерів» виявився містом знаковим, оскільки мер нашого міста виявився серед зачинателів «Пропозиції». Сергій Сухомлин полишив колись комфортні і помічні для нього ряди «Європейської солідарності», обминув популяних сьогодні «Слуг народу» і опинився у «Пропозиції». Ще більшої цікавості додала житомирянам та «команда», з якою Сергій Сухомлин піде на вибори до Житомирської міської ради, а також – на вибори мера Житомира. Тут, як не постать, як не прізвище – так і несподіванка.

Якщо, наприклад, позафракційна депутатка Тетяна Онопрієнко вже давно знаходилась в числі найближчих до Сухомлина кандидатів на «виборчий» похід до Житомирської міськради, якщо Юрій Мойсеєв чи Олександр Черняхович були очікуваними соратниками Сергія Сухомлина у найближчі три місяці до виборів 25 жовтня 2020-го року, то деякі прізвища і постаті із числа «Пропозиції» у Житомирі стали сенсаційними звістками і такими собі «сірими лебедями» вже на старті виборчої кампанії. Чи не найпершою такою сенсацією стала поява в оточенні Сергія Сухомлина «свободівця» Віктора Брокарєва.. Ба більше, Віктор Брокарєв свого часу очолював Житомирську міську організацію ВО «Свобода» і перспективи просування по партійній «лінії» у лікаря- кардіолога Житомирської обласної клінічної лікарня видавалися куди потужнішими, ніж потрапляння під «крило» новоспеченої партії із поки що невідомою перспективою. Однак Віктор Брокарєв обрав саме «Пропозицію» і саме – Сергія Сухомлина.

  Як в Житомирі змінити газопостачальника у багатоквартирному будинку?

Тут варто, все ж таки, нагадати, що Віктор Брокарєв належить до найсвіжішого, так званого «постмайданівського» призову житомирського осередку ВО «Свобода». Під час подій на Майдані взимку 2013/2014 років у Житомирі траплялися випадки нападів та провокацій щодо активістів Євромайдану. Один із таких ексцесів, який привернув увагу до Віктора Брокарєва, стала історія із пошкодженням його автомобіля.

Сьогодні навряд чи хтось згадає про всілякі пристрасті, які виникли навколо лікаря обласної лікарні та його сім’ї, однак на виборах восени 2015-го року Віктор Брокарєв вже чітко і впевнено почувався серед фронтменів «Свободи». Слід зауважити, що упродовж усієї нинішньої каденції Житомирської міськради ні «Свобода», ні сам Віктор Брокарєв нічим опозиційним щодо мера від БПП «Солідарність» не відзначались. Сергій Іванович вчасно зрозумів всю велич і значимість процесу декомунізації для житомирських «свободівців», а тому сприяв цьому процесові досить тривалий час. Натомість депутати від ВО «Свободи» підтримували усі (або майже всі) питання, які ініціював Сергій Сухомлин. І ось тут, вже не зовсім в руслі вимог всієї фракції ВО «Свобода», Віктор Брокарєв пішов на більш тісніше єднання із міським головою. У підсумку, представник «Свободи» на фініші своєї депутатської «п’ятирічки» отримав можливість у війти до числа власників чи співвласників торгових «точок», які густо вкрили всю територію міста Житомира.

  Джемма Халид - Девушка из Нагасаки. ВІДЕО

Окрім вирішення суто меркантильного бізнесового інтересу, Віктор Брокарєв отримав низку інших обіцянок від С.І.Сухомлина. Це, звісно ж, вже на майбутню каденцію, коли Сергій Сухомлин вдруге стане міським головою, а Віктор Брокарєв (також – вдруге) – депутатом Житомирської міської ради. Точної перспективи для Віктора Брокарєва у системі «Сергій Сухомлин – 2» поки що не визначено, однак для лікаря- кардіолога (у разі позитивного результату «Пропозиції» у Житомирі) запропонують посаду керівника однієї із медичних установ у підпорядкуванні Житомирської міськради, або ж посаду начальника міського управління охорони здоров’я. Звісно ж, В. Брокарєв вже давно вважає, що дозрів і тому достойний керувати установою у цілком автономному варіанті.

Але , як крайній, чи вимушений варіант, він погодиться і на посаду «шефа» управління охорони здоров’я. Що стосується «Свободи», то вона залишиться у мозаїці політичної біографії Віктора Брокарєва, як звичайний, хоча й тривалий і важливий життєвий епізод.

Такий собі, перший у житті політичний вуз, де спеціальність чи фах не завжди залежить від здібностей та старанності «студента».

  Посміхніться!

Тут діє старе, як світ правило про відсутність постійних вподобань та симпатій і постійну важливість такої життєвої деталі, як матеріальний інтерес.

Чому житомирський «свободівець» Брокарєв поміняв Тягнибока  на Сухомлина?
Автор статті: Сидір Ковпак

Джерело статті: Народний тижневик “Субота”