Житомирський «цирк» з Розенблатом та гранатою

Житомирський «цирк» з Розенблатом та гранатою
Житомирський «цирк» з Розенблатом та гранатою
Сьогодні, 13:42

Тільки що прочитав замітку, де колишній нардеп Борис Розенблат, відомий фінансово-еротичними пригодами з агенткою Кет, кричить, що йому в подвір’я кинули гранату, але його не залякаєш, «прорвемося!».

Житомирський «цирк» з Розенблатом та гранатою

Схоже на божевільні вигадки якихось нових для Житомира політтехнологів. Головне – привернути увагу до скомпроментованого Розенблата, бо його сестричка Лєночка Розенблат зібралася від продажної «Батьківщини» у житомирські міські голови.

Ще Розенблат щось там белькоче про якісь свої політичні переконання. Твою мать! Скільки можна нас тримати за дурнів? Ми що, не читали плівок із записами Бориса Розенблата та його агентки Кет: «Всего 6 тысяч, так мало?». Це на плівках про хабар у 6 тисяч долярів від агентки Кет!!!

Гроші, гроші та ще раз гроші – ось і всі переконання. Ви чули якісь претензії від Борислава Розенблата до Порошенка та Зеленського з приводу здирницьких тарифів? Я не чув.

Ви чулись щось від Розенблата про ситуацію в медицині, де житомирян заганяють у дорогі платні поліклініки? Я не чув.

  На мітингу поліції просто море - Сергій Форест

Ви чули щось від Розенблата про здирництво приватних перевізників у житомирських маршрутках? Я не чув.

Зате сьогодні ми почули про гранату нібито кинуту ворогами у його подвір’я… Короче кажучи, не Борислав Розенблат, а Зоя Космодем’янська, Олександр Матросов і Павлік Морозов в одному стакані!!!

Сидір Ковпак

Джерело статті: Житомир-Онлайн