Яку призначають допомогу, якщо не вистачає стажу?

Яку призначають допомогу, якщо не вистачає стажу?
Яку призначають допомогу, якщо не вистачає стажу?
Сьогодні, 12:44

Уряд визначив Порядок призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не здобула права на пенсійну виплату.

Так, відповідно до українського законодавства, непрацююча особа, яка досягла загального пенсійного віку, але не здобула права на пенсію, має право на встановлення соціальної допомоги у період з 1 січня 2018-го по 31 грудня 2020 року.

Оссба, яка досягла віку, визначеного частиною першою статті статті 26 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, але немає достатньої кількості страхового стажу, передбаченого нормами зазначеної статті, може претендувати на отримання тимчасової державної соціальної допомоги. Але тут потрібно враховувати важливий нюанс: соціальна допомога буде призначена лише в тому разі, якщо людина має щонайменше 15 років страхового стажу.

Як відзначили в Кабміні, ця тимчасова державна соціальна допомога призначається органами соціального захисту населення та виплачується до досягнення такою особою віку, з якого вона здобуде право на призначення пенсії.

  Новорічне вітання від Олексія Ясюнецького