​Президент призначив ще двох суддів у суди Житомирської області

​Президент призначив ще двох суддів у суди Житомирської області
​Президент призначив ще двох суддів у суди Житомирської області
Сьогодні, 11:49

Президент України Володимир Зеленський призначив суддів у Богунський райсуд Житомира та у Червоноармійський райсуд Житомирської області.

Про це йдеться в указі №278/2020 «Про призначення суддів», опублікованому 16 липня на сайті президента.

«Відповідно до частини п’ятої статті 126, статті 127 та частин першої і другої статті 128 Конституції України постановляю призначити у місцевих загальних судах на посади судді Червоноармійського районного суду Житомирської області ЛОТУГУ Василя Федоровича;

судді Богунського районного суду міста Житомира ВОРОБЙОВУ Тетяну Анатоліївну», – йдеться в указі президента.

30 травня 2020 Лотуга Василь Федорович подав декларацію кандидата на посаду судді Червоноармійського суду, в якій зазначено, що раніше він працював прокурором Житомирської місцевої прокуратури і за основним місцем роботи у 2019 році отримав 393,7 тис. грн зарплати.

Воробйова Тетяна Анатоліївна подала декларацію кандидата на посаду судді Богунського райсуду Житомира 31 травня 2020. Упродовж 2019 року вона отримувала заробітну плату у ТОВ «Вертокиївка-Хміль» та ТОВ «Житомирський м’ясокомбінат», а також допомогу по безробіттю. Зазначимо, що Тетяна Воробйова раніше працювала помічником судді Господарського суду Житомирської області і у травні 2017 року подавала декларацію кандидата на посаду судді місцевого суду.

Джерело статті: Житомир.info
  У Житомирі за деякими адресами не буде світла