МУЗІКА. Oscar Benton – Vitta Bella. ВІДЕО

МУЗІКА. Oscar Benton - Vitta Bella. ВІДЕО
МУЗІКА. Oscar Benton – Vitta Bella. ВІДЕО
Сьогодні, 09:43

Оскар Бентон (справжнє ім’я нід. Ferdinand van Eif); нар.3 лютого 1949, Гаага, Нідерланди) — голландський вокаліст, композитор. Засновник групи «Oscar Benton Blues Band».

У 1967 році Оскар Бентон організував групу «Блюз-оркестр Оскара Бентона» (Oscar Benton Blues Band), яка 1968 року зайняла друге місце на джазовому фестивалі у Лосдрехті, Нідерланди, що зробило її популярною.

У 1974 році склад групи змінився і змінилося також її ім’я на Blue Eyed Baby. Оскар почав виступати під іменем Біллі Бой Бішоп (Billy Boy Bishop).

У 1973 році Бентон записав пісню Bensonhurst Blues написану Арті Капланом та Арті Корнфельдом, яка стала його найкращим шлягером. Пізніше вона була записана на студії EMI Records і користувався великим успіхом у Європі. У 1981 році Ален Делон використав її у фільмі «За шкуру поліцейського». Ця пісня у виконанні Бентона також використовується в фільмі 1999 року «Різдвяний пиріг» (La bûche).

  За деякими адресами у Житомирі не буде води

У 2011 році Оскар Бентон випустив свій CD-альбом «Оскар Бентон все ще живий» (Oscar Benton is Still Alive).

Починаючи з 2016 року, гітарист Джонні Лепорт і Оскар Бентон записали новий альбом під назвою «I Am Back». Він був випущений на компакт-дисках, грамофонних платівках і як цифровий альбом у 2018 році.