Житомирський фестиваль “Пісенний Спас” переходить у телевізійний формат

Житомирський фестиваль "Пісенний Спас" переходить у телевізійний формат
Житомирський фестиваль “Пісенний Спас” переходить у телевізійний формат
Сьогодні, 10:22

Міжнародний фестиваль мистецтв “Пісенний Спас” імені Володимира Шинкарука через карантин переходить у телевізійний формат.

Гала-концерт транслюватимуть телеканали Суспільне Житомир та UA:Культура.

Про це розповіла засновниця фестивалю Ірина Шинкарук. За її словами, перші два тури конкурсної програми проведуть в онлайн форматі, а третій – транслюватимуть на телебаченні:

“Наші члени журі навіть будуть у більш розширеному складі. Частина їх оцінюватиме другий тур у Житомирі, переглядаючи виступи конкурсантів вживу. А інша частина журі робитиме це онлайн. І дуже приємно, що третій день фестивалю в прямому ефірі транслюватимуть на Суспільному та на каналі Культура”.

“Пісенний Спас” проходитиме у Житомирі шостий рік поспіль. Ірина Шинкарук каже, що телевізійний формат не є новим для організаторів, але цього року він став єдиним можливим:

“Кожного року фестиваль – це комплекс різноманітних заходів. У його рамках проходить конкурс молодих виконавців імені Володимира Шинкарука, мистецький марафон, містечко майстрів, куди приїжджали майстри з різних куточків України. Також ми організовували літературну алею та велику кількість майстер-класів”.

Цього року “Пісенний Спас” запланований на 17-19 серпня. Участь у конкурсній програмі можуть взяти співаки віком від 14 до 35 років – заяки організатори приймають до 1 серпня.

Джерело статті: suspilne.media
  У Львові поліція зупинила машину з 14-річною дівчинкою за кермом. ФОТО