У житомирській лікарні приховують результати на Covid-19, аби більше платили?

У житомирській лікарні приховують результати на Covid-19, аби більше платили?
У житомирській лікарні приховують результати на Covid-19, аби більше платили?
Сьогодні, 11:10

Вкотре перша міська лікарня в Житомирі потрапляє в епіцентр “скандалу”. Частина пацієнтів не задоволена ставленням медперсоналу та лікуванням.

Дуже часто в соцмережі вагітні жінки описують своє незадоволення щодо того, як до них відносять лікарі. Черговою розповіддю на Фейсбук поділилася житомирянка Аліна Шапран.

“Це лише маленька краплина з того, що відбувається, і яке ставлення насправді до хворих, які не кладуть грошенят у халат лікарям…. Незадоволена та обурена ставленням медперсоналу та лікаря акушер-гінеколог Недашківська І.А КП “Лікарня №1” ЖМР гінекологічне відділення.

Довелось мені поступити на швидкій медичні допомозі о першій годині ночі, і моєму візиту, звичайно, були не раді (адже по їх словах ми (хворі) не даємо їм спати ), оформляли дуже довго не зважаючи на те, що біль збільшувався. Після того, як виділили палату, відкрили мені двері, пояснивши, де аптека і зі списком медикаментів відправили з четвертого поверху (вагітну з запаленням нирок і гострим болем). В лікарні панує халатність та байдужість.

  На Житомирщині знову не працюватимуть заклади освіти

Не зважаючи на карантинні умови у палаті 6 місць з них 5 занятих, тобто лежимо одна біля одної, хоч вільні палати є,і я в цьому переконалася.

Вранці лікар Недашківська І.А. нічого навіть не запитувала і не хотіла нічого чути, лише сказала, що їй потрібно було і пішла. Лікарка не приємна, не вникає в історію хвороб, не цікавиться нічим.

Перед тим, як я потрапила у ЛІКАРНЮ №1 за тиждень раніше я робила узд в МЕДІБОРІ, здавала всі аналізи в СІНЕВО та в поліклініці на Л.Українки, але коли здала аналіз крові в цій лікарні виявили Ig M (розумію, адже йде запалювальний процес нирок). Негайно взяли в мене мазки на COVID та наказавши нічого нікому в палаті не казати переселили в окрему (палата на 4 місць і була звичайно я одна) в іншій стороні коридору ближче до медперсоналу (хоча санвузлом користувалася загальним). Результат сказали чекати 3 дні. На третій день результату ще на жаль не було, так відповіла Недашківська і прийдеться чекати ще два дні, так як це субота-неділя і в понеділок будуть, але коли я попросила номер телефону, де роблять результати, то на підвищеному тоні направила мене до старшої медсестри ( адже по її словах хто я така, щоб самій дізнаватися результати), з маленьким скандалом дали номер лікарні №1 (напевно думали, що я не телефонуватиму), позвонивши на гарячу лінію, з’єднали з обласною лабораторіє, де роблять ПЛР і відповідь мене здивувала РЕЗУЛЬТАТИ БУЛИ ГОТОВІ НАСТУПНОГО ДНЯ (тепер зрозуміло, чому до мене заходили у палату без скафандрів) і подані в електронному вигляді. Тобто, поясню вам, чим довше тримають хворих тим більше їм виділяє держава кошти, а якщо ще є підозра на ковід і вони працюють в ризику, то держава виплачує втричі більше. Ще нічого не казавши, що результати готові, я пішла в палату, де лежала з дівчатами, а їх виписали! Виникає питання НЕ ЗНАВШИ РЕЗУЛЬТАТУ НА КОВІД, чи можна було виписувати тих, хто зі мною контактував?? Все таки мене відпустили після того, як я сказала, що результати готові були наступного дня“, – написала житомирянка.