​Президент призначив двох нових суддів у суди Житомирської області

​Президент призначив двох нових суддів у суди Житомирської області
​Президент призначив двох нових суддів у суди Житомирської області
Сьогодні, 16:07

Президент України Володимир Зеленський призначив на посади нових суддів у Корольовський райсуд Житомира та у Любарський районний суд.

Про це йдеться в указі президента №279/2020 «Про призначення суддів», оприлюдненому 17 липня офіційним інтернет-представництвом президента.

«Відповідно до частини п’ятої статті 126, статті 127 та частин першої і другої статті 128 Конституції України постановляю призначити y місцевих загальних судах на посади:

судді Любарського районного суду Житомирської області НОСАЧА Віталія Миколайовича;

судді Корольовського районного суду міста Житомира ПЕТРОВСЬКУ Марину Вікторівну», – йдеться в указі президента.

27 травня 2020 Носач Віталій Миколайович оприлюднив декларацію кандидата на посаду судді Любарського райсуду, в які зазначається, що зареєстрований він у Старому Любарі, проте фактично проживає у селищі під Києвом. До призначення на посаду судді Віталій Носач працював помічником судді Верховного суду, де упродовж 2019 року отримав близько 615 тис. грн заробітної плати.

На сайті Єдиного державного реєстру декларацій поки немає декларації кандидата на посаду судді Петровської Марини Вікторівни, проте у її щорічній декларації, оприлюдненій 1 квітня 2020 року, зазначається, що вона працювала помічником судді в Житомирському окружному адміністративному суді, де за минулий рік отримала 253 тис. грн заробітної плати.

Джерело статті: Житомир.info
  Поздние последствия коронавируса: у каждого пятого наблюдаются поражения органов — Die Welt