Для дітей-сиріт у Житомирі з’явиться малий груповий будинок

Для дітей-сиріт у Житомирі з'явиться малий груповий будинок
Для дітей-сиріт у Житомирі з’явиться малий груповий будинок
Сьогодні, 14:22

У Житомирі має з’явитися малий груповий будинок для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, який стане місцем проживання і для дітей з інвалідністю. Заклад нового типу, де проживатимуть діти в умовах, наближених до сімейних, буде першим не тільки в нашому місті, а й області.

Про це 21 липня інформує пресслужба Житомирської міськради.

Рішення, яким погоджено будівництво зазначеного об’єкта за адресою: м. Житомир, вул. Велика Бердичівська, 70, прийнято на позачерговій 69 сесії Житомирської міської ради.

« В умовах, наближених до сімейних, проживатимуть діти, які з різних причин не влаштовані у сімейні форми виховання. Це середовище для підготовки дитини до самостійного життя та соціалізації в громаді…При цьому пошук сім’ї для дитини, яка проживатиме в малому груповому будинку, продовжуватиметься», – зазначає Ольга Бібла, начальниця служби (управління) у справах дітей міської ради.

В результаті впровадження реформи деінституціалізації до 2026 року інтернатні установи, в яких проживають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, в тому числі з інвалідністю, будуть реформовані.

  У Житомирі працює банда зухвалих злодіїв, озброєних ножами, які зарізали сторожового собаку. ВІДЕО

«Тому маємо забезпечитиможливість дітям громади виховуватися в сімейних формах виховання або в умовах, наближених до сімейних», – зазначив міський голова Сергій Сухомлин.

Земельна ділянка, на якій планують збудувати заклад соціального захисту, належить до комунальної власності Житомирської міської ОТГ і знаходиться у користуванні КП «Лікарня №1», її цільове призначення – для будівництва закладів охорони здоров’я та соціального захисту. Своїм листом Лікарня №1 надала згоду на розміщення на цій території МГБ.