«УКРПОШТА» ще раз нагадала усім про древлянський вік Коростеня

«УКРПОШТА»  ще раз нагадала усім про древлянський вік Коростеня
«УКРПОШТА» ще раз нагадала усім про древлянський вік Коростеня
Сьогодні, 15:35

У п’ятницю, 17 липня 2020-го року, відбулося спецпогашення штемпелем поштової марки «1075 років з часу першої писемної згадки про місто Коростень».

Подібна акція, проведена за ініціативи Коростенської міської ради та керівництва «Укрпошти», засвідчила системність уваги керівників міста Коростеня до питань збереження пам’яті щодо свого історичного минулого. У лютому 2020-го року у Житомирі, у приміщенні Державного архіву Житомирської області упродовж тижня працювала виставка історичних документів, присвячена 1075-й річниці від часу першої писемної згадки про місто Коростень.

Тепер, у липні 2020-го року, «Укрпошта» відзначила цікаву і вікопомну історичну дату спецпогашенням поштової ювілейної марки.

Зауважимо, що подібну практику, коли з нагоди визначної чи знакової події, «Укрпошті» пропонують «погасити» тематичну поштову марку, сьогодні благополучно забули.

Можливо, поштовий зв’язок нині не такий популярний, як , скажімо, 40 років тому. Однак, поштова марка залишається не лише атрибутом для оснащення кореспонденції, але й предметом уваги філателістів – колекціонерів.

  Где заказать лучшие товары для ребенка онлайн?

А тому вже за 10, 15, не кажучи вже про 20 років, подія від 17 липня 2020-го року стосовно спецпогашення «коростенської» марки , приуроченої до 1075-ї річниці від часу першої згадки про Коростень, стане знаковою, і також – історичною. Ну, а марка, звісно ж , буде рідкістю і раритетом.