«КЛУБ ЕКСПЕРТІВ.. « НАГОЛОШУЄ, ЗАСТЕРІГАЄ, ЗАКЛИКАЄ

«КЛУБ ЕКСПЕРТІВ.. « НАГОЛОШУЄ, ЗАСТЕРІГАЄ, ЗАКЛИКАЄ
«КЛУБ ЕКСПЕРТІВ.. « НАГОЛОШУЄ, ЗАСТЕРІГАЄ, ЗАКЛИКАЄ
Сьогодні, 11:05

Об’єднання «Клуб експертів Житомирщини» у Житомирі діє із 2018 року.

Періодично у «Клубі» збираються журналісти, громадські активісти, науковці з метою обговорення найбільш значимих і резонансних подій на Житомирщині.

Сьогодні, напередодні офіційного старту кампанії з виборів до місцевих рад, кожен день приносить подібні події, які одразу потрапляють у ранг надважливих і «топових».

І саме тому 23 липня 2020 року «Клуб експертів Житомирщини» проводить своє засідання напередодні важливого етапу у житті українського суспільства. О 16-й годині, біля Арки, що у парку ім. Ю.Гагаріна (Шодуара) відбудеться презентація плану та варіантів можливої діяльності «Клубу експертів Житомирщини» у період із серпня по жовтень 2020-го року.

На презентацію запрошені журналісти більшості житомирських ЗМІ, науковці –суспільствознавці житомирських вузів, громадські активісти, представники політичних партій.

Основне завдання чергового засідання «Клубу експертів..» – загострити увагу громадськості на важливості, унікальності та непересічності нинішньої виборчої кампанії, яка пройде за новим Виборчим Кодексом, новими вимогами та правилами передвиборчої кампанії і самого процесу волевиявлення громадян.

  ПОЕЗІЯ. Когда мне будет восемьдесят пять...