Новоград-Волинський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою запрошує на навчання

Новоград-Волинський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою запрошує на навчання
Новоград-Волинський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою запрошує на навчання
Сьогодні, 13:44

Новоград-Волинський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Житомирської обласної ради запрошує дівчат та юнаків, які закінчили 9-10 класи, на навчання. Для проходження навчання у ліцеї приймаються учні, які придатні за станом здоров’я і які бажають стати офіцерами Збройних Сил України та інших силових структур.

Як повідомили у навчальному закладі, ліцеїсти забезпечуються безкоштовним проживанням у гуртожитку, харчуванням та речовим майном.

Ліцеїстам буде створено всі необхідні умови для отримання сучасної, доступної та якісної освіти. Головна мета педагогічного колективу – дати ліцеїстам фундаментальну підготовку, яка сприятиме вступу випускників у вищі військові навчальні заклади.

Випускники ліцею одержують атестат про повну загальну середню освіту та нагрудний знак за зразком, затвердженим Міноборони.

Для вступу у ліцей необхідно подати до приймальної комісії особисто, поштою або на електронну адресу shkola_internat_nv@ukr.net до 25 серпня відповідний пакет документів:

особисту заяву на ім’я начальника ліцею;
заяву батьків (або осіб, які їх замінюють);
оригінал свідоцтва про народження, паспорта (при наявності);
характеристику зі школи, свідоцтво про базову середню освіту (табель успішності за 10 клас, завірений печаткою школи);
медичну довідку (форма 0-86у);
медичну довідку про зроблені щеплення (форма 68);
4 фотокартки розміром 3х4 см без головного убору;
довідку про склад сім’ї.

  Як у Новограді-Волинському "пожартували" над Лесею Українкою

Телефони для довідок: (04141)3-50-19; (093)355-40-03.

Якщо юнаки та дівчата бажають набути відмінних фізичних якостей, вдосконалити інтелектуальний та культурний рівень, готові присвятити служінню українському народові – Новоград-Волинський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Житомирської обласної ради найкращий для цього вибір.