Останній день карантину ознаменують «пресухою» у губернатора

Останній день карантину ознаменують «пресухою» у губернатора
Останній день карантину ознаменують «пресухою» у губернатора
Сьогодні, 13:17

Прес-конференція голови Житомирської ОДА Віталія Бунечка з нагоди першої річниці перебування на посаді губернатора переноситься із 24 липня на 31 липня 2020-го року.

Поки що на тиждень пізніше від раніше наміченого терміну Віталій Бунечко відтерміновує свій звіт про роботу на посаді голови обласної держадміністрації. Що стало причиною перенесення дати проведення прес-конференції, точно невідомо.

Однак процес акредитації, який провели працівники Житомирської ОДА засвідчив невелику увагу місцевих ЗМІ до звіту губернатора, який мав відбутися у «Ракушці», що на території парку ім.Гагаріна.

Побачити, послухати і почути губернатора висловили бажання не більше чотирьох десятків журналістів. Зазвичай на подібні заходи з приводу звіту голови обласної адміністрації до Житомира приїздили редактори більшості видань, які працюють на території Житомирської області. А це щонайменше 70-75 «живих» засобів масової інформації, куди тепер відносять не лише журналістів друкованих видань, телебачення та радіо, але й кореспондентів інтернет-сайтів, блогерів, які мають не меншу популярність у середовищі учасників спілкування у соціальних мережах.

  У Житомирі поліцейські зупинили вантажівку з деревиною. ФОТО

До «Ракушки» можна вмістити яку-завгодно кількість журналістів, оскільки літній майданчик «Ракушки» вміщує до двох тисяч(!) осіб.

Так що губернаторські помічники мають постаратися, аби не лише підготувати для Віталія Бунечка цифри та картинки, за якими він розповість «акулам пера» і « блогерам» з інтернет-видань про свої успіхи, здобутки та невиконані «домашні завдання», але й постаратися запросити для зустрічі із губернатором максимальну кількість журналістів. І боятися чи комплексувати тут нічого. Навіть, з огляду на карантин і на – коронавірус!