Житомирський футбольний клуб зіграє з донецьким “Шахтарем”

Житомирський футбольний клуб зіграє з донецьким "Шахтарем"
Житомирський футбольний клуб зіграє з донецьким “Шахтарем”
Сьогодні, 13:28

Житомирське «Полісся» зіграє матчі-спаринги з основними командами Прем’єр-Ліги: донецьким «Шахтарем» та луганською «Зорею».

Про це в коментарі сайту «Спортивний Житомир» розповів головний тренер «жовто-зелених» Сергій Шищенко.

За словами коуча, він хотів би провести матчі в Житомирі, що житомирські вболівальники могли підтримати улюблену команду, втім, наразі центральний стадіон не зможе прийняти ці ігри.

«Нам дзвонять команди з Прем’єр-Ліги і ми хотіли б зіграти на нашому стадіоні, як варіант, тому що це було б престижно для клубу. Не часто команди Прем’єр-Ліги можуть приїхати до нас в місто і коли вони приїдуть ми ще не знаємо, можливо, в кубкових матчах. Але все одно, для людей для престижу клубу це було б круто. Але поки, через певні нюанси, тимчасові труднощі, які хочеться, щоб вже вони вирішувалися якомога швидше, ми не можемо. Але, думаю, для клубу це було б здорово», – каже головний тренер «поліських вовків».

  З початку року поліцейські Житомирщини зафіксували понад 9,3 тисяч порушень карантину. ФОТО

Найближчий товариський поєдинок ФК «Полісся» може зіграти вже в неділю на стадіоні «Олімпійський» у Києві.

«У нас вже є домовленість з луганською «Зорею». І зараз ми почали вести переговори – вже підтверджено матч з донецьким «Шахтарем» на «Олімпійському» о 19 годині 26 числа. Зараз ми вирішуємо питання в плані тестування, тому що це все-таки «Шахтар», нам потрібно всім бути здоровими. Зараз потрібно вирішити проблему з тестами, як ми протестуємо футболістів в черговий раз і вже офіційно, якщо все буде нормально, то в неділю о 19 годині будемо грати на «Олімпійському» з донецьким «Шахтарем», – сказав Сергій Шищенко.