Картка житомирянина – як оформити та де поповнювати

Картка житомирянина - як оформити та де поповнювати
Картка житомирянина – як оформити та де поповнювати
Сьогодні, 17:48

Дуже часто житомиряни переймаються питанням, що ж таке та “картка житомирянина”, чи потрібна вона, де її оформити та як поповнювати.

Даємо відповідь на деякі запитання

“Картка житомирянина” – це універсальна банківська картка, яка є своєрідним “паспортом житомирянина”. На ній зазначається прізвище та ім’я власника і його фотографія. З нею буде забезпечено доступ до додатків (функцій), пов’язаних із наданням соціальної підтримки та інших міських сервісів і послуг.

Картку житомирянина можуть отримати усі зареєстровані мешканці міста
, громадяни, які офіційно працюють у місті Житомир, студенти та учні міста, офіційно зареєстровані переселенці з тимчасово окупованих територій. Картка житомирянина є іменною картою,тому передаватися іншій особі не може.

Для оформлення та отримання “Картки житомирянина” потрібно:

Паспорт та ІПН (ідентифікаційний код).
Копію реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідальний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті).
Документ, що підтверджує реєстрацію місця проживання в м. Житомир та/або копію довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, що підтверджує проживання в м. Житомирі, з пред’явленням оригіналів.
Кольорову фотографію (3х4 або 4х6), у разі відсутності такої у документах, що посвідчують особу.
Для пільгової категорії – пільгове посвідчення;
Для працевлаштованих у м. Житомирі – довідка з місця роботи.
Для студентів навчальних закладів м. Житомира – студентський квиток або довідка з навчального закладу.

  В Олевську планують закупити шкільні меблі

Саму картку можна оформити у будні дні з 9:00 по 17:00: 2 поверх Корольовська районна рада (майдан Польовий 8); 2 поверх Богунська районна рада (вулиця Перемоги, 55). А отримати картку можна у відділенні Ощадбанку, яке обирає заявник при оформленні картки.

Для чого потрібна “Картка житомирянина”? За допомогою даної картки Ви отримуєте чимало якісних муніципальних послуг, зокрема:

транспортні;
соціальні виплати;
банківські;
знижки в магазинах;
медичне обслуговування;
освітні послуги;
комунальні платежі;
інші, що додаватимуться протягом реалізації проекту.

Також “Картка житомирянина” виконує роль “місцевого паспорта”. На картці буде зазначено прізвище та ім’я її власника, фотографія, тому вона може використовуватись з метою ідентифікації особи.

Кількість поїздок будуть визначатися рішенням Житомирської міської ради кожній пільговій категорії окремо з урахуванням цієї мінімальної норми.

Як поповнити карту?

“Картку житомирянина” поповнити можна через термінали самообслуговування, Інтернет та у точках продажу е-квитків. Банківський рахунок поповнюється за допомогою банківських переказів.

Точки активації: вул. Перемоги, 68/1 Цілодобово Вул. Ольжича Кіоск на зупинці вул. Перемоги, 30 Майдан Згоди Кіоск на зупинці майд. Згоди 6 ТРЦ Глобал Кіоск на зупинці вул. Київська, 102

  Шмигаль розповів у Раді про плани щодо вакцинації

Комплекс кіосків на зупинці вул. В.Бердичівська, 31 Майдан Визволення Кіоск на зупинці Просп. Миру , 5 Майдан Польовий Кіоск на зупинцівул. Вітрука, 31 Агроколедж Кіоск на зупинці вул.Покровська, 96 8:00 – 22:00 р-к “Хмільники” Кіоск на зупинці Просп. Миру, 15 вул. Довженка Кіоск на зупинці вул. В. Бердичівська, 69/2 Панчішна фабрика Кіоск на зупинці Просп. Миру, 23б Торгівельно-економічний коледж Кіоск на зупинці вул.Чуднівська, 96.

За більш детальною інформацією звертайтесь за електроною адресою mail@transport.zt.ua та за посиленням http://transport.zt.ua/