На Житомирщині перевірили близько 300 АЗС: склали протоколи та наклали арешт

На Житомирщині перевірили близько 300 АЗС: склали протоколи та наклали арешт
На Житомирщині перевірили близько 300 АЗС: склали протоколи та наклали арешт
Сьогодні, 15:04

Сьогодні, 24 липня, відбулося чергове засідання Центру з ліквідації нелегальної торгівлі нафтопродуктами на території регіону.

Провів засідання перший заступник голови Житомирської ОДА Володимир Федоренко.

За повідомленням департаменту агропромислового розвитку та економічної політики ОДА, станом на 21.07.2020 в Житомирській області здійснено перевірку 268 об’єктів, у тому числі:

припинено діяльність – 25 АЗС;

складено адміністративних протоколів – 45;

вилученого пального 254 тонн, на суму – 6,4 млн грн;

накладено арешт на пальне – 26,4 тонни;

нараховано штрафних та фінансових санкцій – 30,6 млн грн;

вилучено обладнання на суму – 4,9 млн грн.

За інформацією представників обласної прокуратури, з часу проведення останнього засідання Центру з ліквідації нелегальної торгівлі нафтопродуктами на території області нових кримінальних проваджень не відкрито.

Представник Головного управління ДПС у Житомирській області повідомив, що триває робота з надання ліцензій АЗС, діяльність яких була припинена за результатами перевірок. На сьогодні більше половини таких об’єктів вже отримали відповідні ліцензії.

  Чоловік, який застрелив 7 киян на Житомирщині, вперше виступив на суді. ВІДЕО

“Дякую всім за продуктивну командну роботу. Ще раз хочу наголосити на тому, що метою нашої діяльності є збільшення легальних АЗС, що здійснюють торгівлю нафтопродуктами на території Житомирської області. А звідси – нові робочі місця, надходження до бюджету та подальший економічно-соціальний розвиток нашого регіону”, – резюмував Володимир Федоренко.

Нагадаємо, що в Житомирській області працює телефонна «гаряча лінія», де приймають інформацію про функціонування нелегальних автозаправок у своєму населеному пункті. Повідомити про розташування незаконних автозаправних станцій можна за телефоном (0412) 47-46-33.