Продукти які найчастіше підробляють в Україні

Продукти які найчастіше підробляють в Україні
Продукти які найчастіше підробляють в Україні
Сьогодні, 13:45

Особливо варто звернути увагу на їжу, в якій міститься велика кількість жирів.

При виборі вершкового масла краще бути дуже уважним, адже, як з’ясувалося, це продукт, який найбільше підробляється в Україні. Трохи менше фальсифікують згущене молоко. Недбайливі виробники найчастіше заміняють в ньому молочний жир на рослинний.

Також варто придивитися і до вареної ковбаси і сосисок. Їх підробляють не менше масла, наприклад, замінюючи м’ясо соєю.

Потім за кількістю підробок йдуть сири.

А молоко, за даними експертів, не підроблюють взагалі, також не знайшли фальсифікатів в йогуртах, в сметані — їх мінімальна кількість, а ось кефір часто є не тим, за що його видають: все через відсутність в ньому кефірних дріжджів. Під виглядом кефіру найчастіше продають звичайний йогурт.

У «вареній» ковбасі і сосисках замінити м’ясо на сою дуже просто без шкоди для смакових рецепторів, чим активно і користуються виробники.

Тверді сири також підробляються дуже часто — як кажуть експерти, є виробники, які просто спеціалізуються на виготовленні фальсифікату. Цікаво те, що більш дорогі сорти сиру підробляють частіше, ніж дешеві, наприклад, часто фальсифікують моцарелу.

  Подружжя Новарчуків із Житомирщини 60 років разом. ВІДЕО

Більш складні продукти підробити простіше — преміум м’ясо замінити низькокласним або м’ясом іншої тварини дуже легко. Також дорога молочка часто є фальсифікатом: вона користується щоденним попитом, а компоненти в ній коштують дорого.