Продукти які найчастіше підробляють в Україні

Продукти які найчастіше підробляють в Україні
Продукти які найчастіше підробляють в Україні
Сьогодні, 13:45

Особливо варто звернути увагу на їжу, в якій міститься велика кількість жирів.

При виборі вершкового масла краще бути дуже уважним, адже, як з’ясувалося, це продукт, який найбільше підробляється в Україні. Трохи менше фальсифікують згущене молоко. Недбайливі виробники найчастіше заміняють в ньому молочний жир на рослинний.

Також варто придивитися і до вареної ковбаси і сосисок. Їх підробляють не менше масла, наприклад, замінюючи м’ясо соєю.

Потім за кількістю підробок йдуть сири.

А молоко, за даними експертів, не підроблюють взагалі, також не знайшли фальсифікатів в йогуртах, в сметані — їх мінімальна кількість, а ось кефір часто є не тим, за що його видають: все через відсутність в ньому кефірних дріжджів. Під виглядом кефіру найчастіше продають звичайний йогурт.

У «вареній» ковбасі і сосисках замінити м’ясо на сою дуже просто без шкоди для смакових рецепторів, чим активно і користуються виробники.

Тверді сири також підробляються дуже часто — як кажуть експерти, є виробники, які просто спеціалізуються на виготовленні фальсифікату. Цікаво те, що більш дорогі сорти сиру підробляють частіше, ніж дешеві, наприклад, часто фальсифікують моцарелу.

  У Новоград-Волинському районі оголошено аукціон з продажу нежитлових будівель. ФОТО

Більш складні продукти підробити простіше — преміум м’ясо замінити низькокласним або м’ясом іншої тварини дуже легко. Також дорога молочка часто є фальсифікатом: вона користується щоденним попитом, а компоненти в ній коштують дорого.